Aktuální nabídka
workshopů a seminářů

V individuálních sezeních se ženami často narážíme na témata, která cítím, že se mnohem lépe proměňují v podporujícím kruhu. Považuji za velmi důležité obnovovat ženské potkávání se, které v minulosti bylo vždy přirozenou součástí života, a velmi ráda pořádám a spoluorganizuji prožitkové sebe-rozvojové semináře, především pro ženy, ale příležitostně také pro páry.

Prostě jedinečná!

22. - 24. března 2019

Pobytový víkendový seminář zaměřený na jedinečnost každé z nás - krásu a jedinečnost prožívání ženství, svého těla i vlastní sexuality.

Těchto niterných, intimních, křehkých a jemných témat okolo naší sexuality se budeme "dotýkat" především nepřímo. Přes práci v krajině, výtvarnou tvorbu i prožitková cvičení.

Když plně naslouchám svému potenciálu i své zranitelnosti, propouštím tak nefunkční konstrukce jako: "Snaž se!", "Uvolni se!", "Vypni hlavu!".  
Díky tomu můžu konečně uchopit sebe a to, co si TADY a TEĎ skutečně přeji a vykročit na cestu plného respektu a přijetí sebe. A díky tomu se v naprostém klidu a uvolnění dotýkat také darů extáze a svého plného potenciálu.

Chceš-li vykročit na cestu ke svobodě svého těla a své sexuality A ZÁROVEŇ respektovat hlas, který tě nějakým způsobem brzdí, přidej se k nám a pootevři dvířka ke své živosti a hravosti...

Zbýva posledních 0 volných míst

Má účast v rámci akce
Týden respektu k porodu

13. - 19. května 2019

Jemný návrat k milování po porodu
st 15. 5. ve 13:30 Pardubice

Péče o jizvy aneb nenech své porodní poranění vzít ti tvou sílu
so 18. 5. v 16:00

Návrat k sobě -  setkání pro páry 

Neděle 14. dubna 2019

Co zaléváme, roste, co milujeme, rozkvétá.
Dejte svému partnerství tento večer tu nejvyšší prioritu, najděte si čas na sebe navzájem. Jako bonus navíc v mužsko-ženském kruhu získejte vhledy a inspiraci od ostatních.
Chceme vám vytvořit kvalitní PROSTOR, ve kterém se můžete potkat naprosto jednoduše, ale v mnoha rovinách - verbálních i neverbálních. A hlavně a především, prostor, ve kterém budete moct vypnout každodenní starosti, zasmát se a mít se jednoduše fajn.
Přijďte na pohodový večer.
Setkání pořádám spolu s koučem Petrem Hadačem.

Záře ženy

14. - 16. června 2019

Představ si, jaké by to bylo vypnout hlavu, být naplno přítomná a cítit se krásná a milovaná. Jak by se změnil tvůj život?
Jak by se proměnily tvoje vztahy, pokud bys věděla, co potřebuješ a co naopak nechceš a uměla si za tím klidně stát a jasně a láskyplně vše komunikovat?

Tvá schopnost cítit radost, živost a lásku nezávisí na vnějších okolnostech. Ani na tom, zda jsi svobodná, vdaná či rozvedená, v partneství či “sama”... Závisí jen na tom, zda dokážeš:

BÝT VE SVÉM TĚLE

Chceš vědět jako první o nových seminářích?

Ráda ti dám vědět e-mailem.