Aktuální nabídka
workshopů a seminářů

V individuálních sezeních se ženami často narážíme na témata, která cítím, že se mnohem lépe proměňují v podporujícím kruhu. Považuji za velmi důležité obnovovat ženské potkávání se, které v minulosti bylo vždy přirozenou součástí života, a velmi ráda pořádám a spoluorganizuji prožitkové sebe-rozvojové semináře, především pro ženy, ale příležitostně také pro páry.

Po čem ženy touží

neděle 10. června 2018, Brno

Praktický a informační workshop, který vede muž i žena, PRO MUŽE
Můžeš zůstat Mužem, být vnímavý a přitom se nemuset neustále “naciťovat”. Nemusíš se vyznat v ženských emocích, ale můžeš pochopit, proč se někdy ženy mohou cítit pod doteky nepříjemně a jak jednoduše tomu předcházet. Ukážeme ti kouzlo, které působí na každou ženu. A také, co určitě nedělat, pokud chceš, aby Tvá žena s Tebou byla ráda.

Záře ženy

24. - 26. srpna 2018

Představ si, jaké by to bylo vypnout hlavu, být naplno přítomná a cítit se krásná a milovaná. Jak by se změnil tvůj život?
Jak by se proměnily tvoje vztahy, pokud bys věděla, co potřebuješ a co naopak nechceš a uměla si za tím klidně stát a jasně a láskyplně vše komunikovat?

Tvá schopnost cítit radost, živost a lásku nezávisí na vnějších okolnostech. Ani na tom, zda jsi svobodná, vdaná či rozvedená, v partneství či “sama”... Závisí jen na tom, zda dokážeš:

BÝT VE SVÉM TĚLE

Cesta ženství, cesta k sobě (cyklus 4 setkání)

od září 2018 nový cyklus

Nedaří se ti vypnout hlavu?
Toužíš po větším pocitu uvolnění ve svém těle?
Chceš přestat věci řešit a babrat se v problémech?
Zkrátka chceš si začít užívat přítomný okamžik a malé radosti života - hned teď!? 🙂
Vydej se se mnou a dalšími ženami na společnou cestu hledání vlastní spokojenosti, ale také síly a posílení svého ženství.

Jak si užít svého muže

pátek 22. 6. večer - sobota 23. 6., Brno

Už nejsme malé holky. Naopak, jsme krásné sexy ženy. Miluješ-li svého muže a máte-li láskyplný vzájemný vztah, můžeš tento vztah pozvednout na jinou úroveň a mnoho násobně prohloubit, pokud naplno přijmeš také jeho tělo i pohlaví a začneš si jej užívat.

Dej svému muži nezapomenutelný dar - probuď své nadšení, radost a hravost.

Prostě jedinečná!

pátek - neděle 21. - 23. 9. 2018

Pobytový víkendový seminář zaměřený na naše ženství, na krásu našeho těla a také intimity. Vhodný pro všechny ženy, které již u mě absolvovaly Záři ženy nebo mají za sebou jiné seberozvojové semináře a chtějí jít o krůček dále k přijetí sebe, svého těla, svého klína a své jedinečnosti.

Miluji tu obrovskou proměnu, která nastane, když se s láskou, jemností a hravostí postavíme ke svému tělu jako k posvátnému chrámu. Když zmizí všechna hodnocení, všechny předsudky a zůstane jen obdiv a obrovská úcta.

Přidej se k nám a pootevři dvířka ke své živosti a hravosti...

Více informací již brzy 🙂 

Péče o jizvy
Speciální seminář pro porodní asistentky, duly a masérky

neděle 7. října 2018, Brno

Jsi porodní asistentka, dula, poporodní dula, masérka?
Zveme tě na workshop nabitý informacemi i praxí, který bude zaměřen zejména na jizvy po porodu, ale načerpáš spoustu informací k jizvám obecně z pohledu fyzioterapie, tradiční čínské medicíny, psycho-somatiky i traumatu. Tomuto tématu se věnuje málokdo a málo se o něm ví, přitom je tak důležité a v dnešní době prodělalo operaci velké množství lidí.
Nenechej si ujít možnost dozvědět se unikátní informace, které nikde jinde nenajdeš. 

Chceš vědět jako první o nových seminářích?

Ráda ti dám vědět e-mailem.