Aktuální nabídka
workshopů a seminářů

V individuálních sezeních se ženami často narážíme na témata, která cítím, že se mnohem lépe proměňují v podporujícím kruhu. Považuji za velmi důležité obnovovat ženské potkávání se, které v minulosti bylo vždy přirozenou součástí života, a velmi ráda pořádám a spoluorganizuji prožitkové sebe-rozvojové semináře, především pro ženy, ale příležitostně také pro páry.

Cesta ženství, cesta k sobě (cyklus 4 setkání)

Vždy v neděli v podvečer, začínáme 18. února, Brno

Nedaří se ti vypnout hlavu?
Toužíš po větším pocitu uvolnění ve svém těle?
Chceš přestat věci řešit a babrat se v problémech?
Zkrátka chceš si začít užívat přítomný okamžik a malé radosti života - hned teď!? 🙂
Vydej se se mnou a dalšími ženami na společnou cestu hledání vlastní spokojenosti, ale také síly a posílení svého ženství.

Péče o jizvy
Speciální seminář pro porodní asistentky, duly a masérky

neděle 20. května 2018, Brno

Jsi porodní asistentka, dula, poporodní dula, masérka?
Zveme tě na workshop nabitý informacemi i praxí, který bude zaměřen zejména na jizvy po porodu, ale načerpáš spoustu informací k jizvám obecně z pohledu fyzioterapie, tradiční čínské medicíny, psycho-somatiky i traumatu. Tomuto tématu se věnuje málokdo a málo se o něm ví, přitom je tak důležité a v dnešní době prodělalo operaci velké množství lidí.
Nenechej si ujít možnost dozvědět se unikátní informace, které nikde jinde nenajdeš. 

Jak si užít svého muže

pátek 5. 5. večer - sobota 6. 5., Brno

Už nejsme malé holky. Naopak, jsme krásné sexy ženy. Miluješ-li svého muže a máte-li láskyplný vzájemný vztah, můžeš tento vztah pozvednout na jinou úroveň a mnoho násobně prohloubit, pokud naplno přijmeš také jeho tělo i pohlaví a začneš si jej užívat.

Dej svému muži nezapomenutelný dar - probuď své nadšení, radost a hravost.

Záře ženy II

léto 2018

Pobytový víkendový seminář zaměřený na naše ženství, na krásu našeho těla a také intimity. Vhodný pro všechny ženy, které již u mě absolvovaly Záři ženy I. Tentokrát půjdeme o krůček dále - k přijetí svého klína, mimojiné naučíš se techniku jemné intimní masáže, vaginálního sebe-mapování.

Více informací již brzy 🙂 

Chceš vědět jako první o nových seminářích?

Ráda ti dám vědět e-mailem.