Aktuální nabídka
workshopů a seminářů

V individuálních sezeních se ženami často narážíme na témata, která cítím, že se mnohem lépe proměňují v podporujícím kruhu. Považuji za velmi důležité obnovovat ženské potkávání se, které v minulosti bylo vždy přirozenou součástí života, a velmi ráda pořádám a spoluorganizuji prožitkové sebe-rozvojové semináře, především pro ženy, ale příležitostně také pro páry.

Utkej si svůj zlatý rok 2019!

pá večer - so 4. - 5. ledna 2019

Přijď s vděčností propustit rok minulý, poděkovat, vzít si poučení i dary. 
Přijď si zvědomit své sny, protože je důležité vědět co chceme a kam směřujeme, abychom tím "správným" směrem mohli trpělivě kráčet v každém jednotlivém dni.
Přijď zároveň uchopit to nejcennější, nejdůležitější - esenci tvého spokojeného bytí, na kterou nesmíš zapomínat a potřebuješ se k ní neustále vracet. Najít svou osobní zlatou nit, které se můžeš vždy držet, aby ti na tvé každodenní cestě stále pomáhala. Pomáhala vracet se k sobě a k tomu, co tě sytí, co ti dodává radost, sílu a životní šťávu.
Pak už jen zbývá s lehkostí utkávat svůj osobní zlatý rok 2019.

Cesta ženství, cesta k sobě
(cyklus 4 setkání)

Jarní cyklus od 6. února 2019

Nedaří se ti vypnout hlavu?
Toužíš po větším pocitu uvolnění ve svém těle?
Chceš přestat věci řešit a babrat se v problémech?
Zkrátka chceš si začít užívat přítomný okamžik a malé radosti života - hned teď!? 🙂
Vydej se se mnou a dalšími ženami na společnou cestu hledání vlastní spokojenosti, ale také síly a posílení svého ženství.

Prostě jedinečná!

22. - 24. března 2019

Pobytový víkendový seminář zaměřený na naše ženství, na krásu našeho těla a také intimity. Vhodný pro všechny ženy, které již u mě absolvovaly Záři ženy nebo mají za sebou jiné seberozvojové semináře a chtějí jít o krůček dále k přijetí sebe, svého těla, svého klína a své jedinečnosti.

Miluji tu obrovskou proměnu, která nastane, když se s láskou, jemností a hravostí postavíme ke svému tělu jako k posvátnému chrámu. Když zmizí všechna hodnocení, všechny předsudky a zůstane jen obdiv a obrovská úcta.

Přidej se k nám a pootevři dvířka ke své živosti a hravosti...

Mé tělo - můj parťák

Jarní cyklus od 27. ledna 2019

Tělo - mysl... mohou vést věčný boj a nebo spolupracovat.

Cyklus šesti ženských večerů určených všem, které již prošly Cestou ženství, bylo jim dobře v pravidelném setkávání a vzájemné podpoře a chtějí pokračovat dál. Postupně budeme dotýkat témat jako můj prostor, bezpečí, hranice, potlačování vs. sebe-vyjadřování, zdravé emoce vs. drama. Budeme pojmenovávat často protichůdné pohledy naší mysli a těla a hledat jejich společnou řeč a vzájemné porozumění. 

Výsledek? Větší spontánnost a plynutí, jasnější uvědomování sebe a svých potřeb a hlavně proměna životního stylu z "měla bych / musím / to je trapné / to nemůžeš" do "rozumím si / vycházím si vstříc / jasně a s lehkostí komunikuji své potřeby".

Záře ženy

Další termín semináře jaro 2019

Představ si, jaké by to bylo vypnout hlavu, být naplno přítomná a cítit se krásná a milovaná. Jak by se změnil tvůj život?
Jak by se proměnily tvoje vztahy, pokud bys věděla, co potřebuješ a co naopak nechceš a uměla si za tím klidně stát a jasně a láskyplně vše komunikovat?

Tvá schopnost cítit radost, živost a lásku nezávisí na vnějších okolnostech. Ani na tom, zda jsi svobodná, vdaná či rozvedená, v partneství či “sama”... Závisí jen na tom, zda dokážeš:

BÝT VE SVÉM TĚLE

Péče o jizvy
Speciální seminář pro profesionály

Další termín semináře květen 2019

Jsi porodní asistentka, dula, poporodní dula, masér, masérka? Sektáváš se ve své praxi s klienty a klientkami, kteří mají problémy se svou jizvou?
Zveme tě na workshop nabitý informacemi i praxí, který bude zaměřen zejména na jizvy po porodu, ale načerpáš spoustu informací k jizvám obecně z pohledu fyzioterapie, tradiční čínské medicíny, psycho-somatiky i traumatu. Tomuto tématu se věnuje málokdo a málo se o něm ví, přitom je tak důležité a v dnešní době prodělalo operaci velké množství lidí.
Nenechej si ujít možnost dozvědět se unikátní informace, které nikde jinde nenajdeš. 

Chceš vědět jako první o nových seminářích?

Ráda ti dám vědět e-mailem.