Aktuální nabídka
workshopů a seminářů

V individuálních sezeních se ženami často narážíme na témata, která cítím, že se mnohem lépe proměňují v podporujícím kruhu. Považuji za velmi důležité obnovovat ženské potkávání se, které v minulosti bylo vždy přirozenou součástí života, a velmi ráda pořádám a spoluorganizuji prožitkové sebe-rozvojové semináře, především pro ženy, ale příležitostně také pro páry.

Péče o jizvy
Speciální seminář pro porodní asistentky, duly a masérky

sobota 20. ledna 2018, Brno

Jsi porodní asistentka, dula, poporodní dula, masérka?
Zveme tě na workshop nabitý informacemi i praxí, který bude zaměřen zejména na jizvy po porodu, ale načerpáš spoustu informací k jizvám obecně z pohledu fyzioterapie, tradiční čínské medicíny, psycho-somatiky i traumatu. Tomuto tématu se věnuje málokdo a málo se o něm ví, přitom je tak důležité a v dnešní době prodělalo operaci velké množství lidí.
Nenechej si ujít možnost dozvědět se unikátní informace, které nikde jinde nenajdeš. 

Cesta ženství (cyklus 3 setkání)

Nový cyklus od 18. února, Brno

Co to je být ženou? Jak mohu více naslouchat sama sobě? Toto jsou jedny z hlavních otázek, které ženy na mých kruzích kladou. Všechno potřebuje svůj čas a svou dobu zrání, proto otevírám otevřený cyklus setkání a těším se na další krok na společné cestě hledání ženství - jemnosti, spokojenosti, ale také síly a vědomí sebe sama.

Jak si užít svého muže

sobota 10. 2. večer - neděle 11. 2., Brno

Už nejsme malé holky. Naopak, jsme krásné sexy ženy. Miluješ-li svého muže a máte-li láskyplný vzájemný vztah, můžeš tento vztah pozvednout na jinou úroveň a mnoho násobně prohloubit, pokud naplno přijmeš také jeho tělo i pohlaví a začneš si jej užívat.

Dej svému muži na Valentýna nezapomenutelný dar.

Záře ženy II

23. - 25. 3. 2018

Víkendový seminář zaměřený na naše ženství, na krásu našeho těla a také intimity. Vhodný pro všechny ženy, které již u mě absolvovaly Záři ženy I. Tentokrát půjdeme o krůček dále - k přijetí svého klína, mimojiné naučíš se techniku jemné intimní masáže, vaginálního sebe-mapování.

Více informací již brzy 🙂 

Chceš vědět jako první o nových seminářích?

Ráda ti dám vědět e-mailem.