Ceník mých služeb

...pro muže, ženy i páry 

Somatic experiencing® - naživo i online Díky naslouchání vašemu tělu se můžeme podívat na jakékoliv životní téma (nalezení či obnovení vztahu sama k sobě, zorientování se v obtížném životním období, péče o jizvy, kultivace intimního a sexuálního života), které vás trápí.
Plnou pozornost vám i vašemu tělu, můžeme dát i přes video-hovor (nástroje skype, messenger, whatsapp, google hangout či zoom). Online setkání má obrovskou výhodu v tom, že si k němu zkrátka musíte vytvořit prostor, pohodlí a bezpečí přímo ve vašem každodenním životě. Což už samo o sobě je velká výzva, ale nutný krok pro to, aby se ve vašem životě mohly změny dít. Toto platí také pro péči o jizvy, kdy společně najdeme skrze vaše ruce, tipy doteku, které vaše tělo (fyzické i emoční) potřebuje.
Pro muže i ženy.
Délka setkání naživo i online je 1,5 hodiny.
1.200 Kč
Zvýhodněný balíček 4 sezení SE® Cena při jednorázové platbě celého balíčku 4 setkání Somatic experiencing®, kde každé setkání je v délce 1,5h. 4.000 Kč
Speciální zvýhodněná nabídka video-konzultace v čase karantény Doba karentény přináší mnohé výzvy:
* Jsme naplno konfrontování s naší schopnosti cítit se ve svých příbytcích a s našimi blízkými opravdu doma.
* Je testována naše schopností adaptability - přizpůsobení se novým podmínkám a nacházení neustálých zdrojů pro sebe, své tělo i psychiku.
* V neposlední řadě se zviditelňuje také naše schopnost pracovat se strachem, panikou.
Proto přináším tuto cenově zvýhodněnou, časově zkrácenou, ale plnohodnotou možnost online konzultace. Pro vaší podporu, abyste se mohli zorientovat a najít znovu sebe a svůj vnitřní klid.
Délka konzultace je 45 minut.
500 Kč
Cesta ve dvou Setkání pro pro páry. Délka 2 hodiny. 2.000 Kč

Další informace a storno podmínky

Dohodnuté sezení je závazné a obě strany je mohou bezplatně zrušit nejpozději 24 hodin před domluveným termínem. Pokud klient setkání zruší později, uhradí storno poplatek ve výši 500 Kč.

V případě, že jsme se dohodli na bezhotovostní platbě použijte následující platební údaje:

  • číslo účtu: 670100-2202593827/6210
  • variabilní symbol: posledních šest číslic vašeho telefonního čísla.