1. beseda Roku na ~ vlně ~

Ohlédnutí a záznam

Vítejte a načerpejte z atmosféry besedy i zpětně

Poslechněte si video níže, kde najdete nejen přivítání, uvedení do tématu a odpověď proč mám na videu morké vlasy 🙂 Ale také jak vizualizací (záznam přímo z besedy) bezpečně procházet a získat z ní maximum.

Přehráním videa souhlasíte se zásadami ochrany osobních údajů YouTube.

Zjistit vícePovolit video

Téma této besedy

Nechte💧být, pustí se sama

Tak trochu jinak o uzavírání, pouštění, odpouštění a završení

Naladění na téma

Umění pouštět, propouštět, odpouštět zní šlechetně, možná proto se v osobním rozvoji hodně skloňuje. Buď vděčná, hledej pozitivní, odpusť. Tak se přeci pozná, že máte věci “zpracované”, ne?

Má to ale jeden háček.

Přesně tak znělo naladění na toto téma a besedu a můžete si jej přečíst v příspěvku na Facebooku.

🎁 DÁREK pro vás navíc

Protože vás chci maximálně podpořit v tom, abyste si na sebe opravdu našli čas.
Nejen se zúčastnili besedy nebo si poslechli záznam vizualizace, ale také abyste si nad tématem popřemýšleli, pravidelně si svá aha zaznamenávali a tak je mohli o to lépe začlenit do života + si vytvořili možnost se k poznámkám vrátit a zhodnotit svůj progres.

Co je onen 🎁 a jak jej získáte?
Do týdne, tedy do neděle 12. 11. do půlnoci,
VYPLŇTE své Ohlédnutí za besedou, napište mi své otázky, ať k tématu nebo k situaci, kdy jste své nově objevené možnosti nebo "aha" zkusili aplikovat a já vám během následujícího týdne odpovím. Buď mailem (bude-li pro vás otázka příliš intimní) nebo videem, které si budou moct poslechnout všichni z vás, kdo své ohlédnutí vyplníte, pošlete a budete stát o tuto variantu. Tato Video Q&A jsou pro vás další možností, jak se navzájem obohatit otázkami ostatních a získat další úhel pohledu, proto vřele doporučuji právě tuto variantu. Protože přesně tak se to na kruzích a besedách děje - v otázkách druhých, najdete odpovědi i sami pro sebe.

Vaše uvědomění už během besedy

Odnáším si postřeh, že někdy tak dbáme na dodržení pravidel a stereotypů, že už si mezi tím nezvládáme všímat nás samých.

LíbiI se mi příběh jedné kapky, kterou nejde pustit... a k tomu kontrast místa, kde je kapek nekonečně mnoho a všude kam se čověk podívá.... až najednou čIověk zjistí, že je fajn se rozhlídnout i okoIo a ne jen na kapku.

Odnáším si obraz kapky, ve které se odráží duha. Uvědomění si, že i déšť může být prima a mám radost a volnost v tom, že si dovolím nebýt až do konce a odejít. Díky za to, že to jde.

Možná mě napadá zkusit v reálném životě trošku víc být a plynout a pozorovat dětskýma očima

 

Nemusím zasahovat, stojím tam já sama za sebe.

📌Nezapomeňte si zapsat další termíny.

KALENDÁŘ všech dalších BESED

Vždy v úterý večer od 19. hodin, s výjimkou 29. 4. (pondělí)

2805

Intimní život

28.5. 2024 19:00
2506

Vychutnej si léto na maximum

25.6. 2024 19:00

❗️POZOR: Máte už koupenou úvodní i 1. besedu a zajímá vás celý cyklus?
Jednoduše to uveďte do poznámky u objednávky a poměrnou část z faktury vám následně odečtu.