Tvůj život je zdánlivě v pořádku, ale...

Poslední měsíce, nebo dokonce roky, na sobě hodně pracuješ, pečuješ o sebe, ale jakoby to vždy jen steklo po povrchu? Možná prožíváš emocionální propady, záchvaty vzteku, špatně se ti spí, v partnerství to hapruje. Nebo se ti začaly objevovat tělesné symptomy, na které nikdo nemá rozumné vysvětlení a s každým dalším opakováním tě více děsí? Možná to začalo „jen“ divným tlakem na hrudi.

I když se fakt snažíš s tím něco dělat a na poli osobního rozvoje už jsi zkusila kde co, všechny možné metody, přístupy, terapie, na chvíli se ti uleví, ale dlouhodobě a stabilně kýžené změny ne a ne dosáhnout. Uvnitř sebe cítíš, že ti něco vzácného protéká mezi prsty, něco důležitého uniká. Je to naplňující čas se sebou? Kontakt se svým tělem a příjemné uvolnění? Těžko říct, ale v pohodě zkrátka nejsi.

Už jsi udělala dost.

Teď se „jen“ zhluboka nadechni.

Tvé pocity to cítí správně.

Jsem si jistá, že to, po čem tolik v hloubce svého nitra toužíš, už ve svém životě dávno máš. Jen… manifestuje se to JINAK než čekáš. V neznatelných náznacích to na tebe bliká ze tmy. A to, že směřuješ svůj pohled stále jinam, tvé moudré vnitřní barometry už dohání k zoufalství. „CO přesně mám dělat a JAK se k tomu konečně můžu dostat?“ ptáš se? 

Předávám jen to, co jsem si sama zažila

10 let se opírám o přístup Somatic experiencing® a moudrost těla od Petera Levina.  Velkou úlevu mi přinesl soucitný přístup k emocím od Karly Mc Laren. Čerpám z mnoha vašich příběhů, které jsem za svou dlouholetou praxi s klienty 1:1 vyslechla, ale nejvíce z vlastních životních zkušeností s hypersensitivitou, otevřeným dětským traumatem i toxickými vztahy. Předávám jen to, co jsem si sama na vlastní kůži zažila, co mě samotné funguje a v mém životě pomáhá.

„Silvinka je autentická, otvorená, láskavá, ale pritom vie, čo chce, čomu povie ano a čomu nie a vie to aj dať patrične najavo. Nebojí sa ukázať aj svoju zraniteľnosť a „nedokonalosť“ a vie to podať tak krásne sebavedome. Z jej prístupu cítiť človečenstvo, kde nieje nikto „nad“ a nikto „pod“ ale všetci sme jedno a len si podávame ruku na ceste.“
S.Absolventka Zpomal člověče