Mé provázení

Provedu tě na cestě (zpět) k sobě

Nechytám ti ryby, učím tě rybařit. Za více než 10 let své praxe jsem si mnohokrát ověřila, že předání kompetencí přímo do tvých rukou je ten nejefektivnější způsob SPOLUpráce. Jen ty nejlépe víš, co je pro tebe zvládnutelné, nikdo jiný.

Proč do toho jít se mnou

Lidská důstojnost je pro mě na prvním místě

Fakt už se nemusíš odhalovat, jenom proto, že máš „terapii“ ze sebe nervózně vychrlit, co vše tě trápí a nefunguje, vylévat kýbly s*ček, abys vyčistila všechny své bloky, dokola přeprogramovávala svá nefunkční přesvědčení a stále se kontrolovala, zda svá přání manifestuješ „správně“.
Vnitřní našeptáváč s bičem tě nenechá v klidu spát a pořád do tebe dloube a bere ti i poslední zbytky jistoty: „Kdybys něco nedělala blbě, tak by se ti přeci nedělo to, co se ti děje ne?“ Brrrr.
Tento enormní tlak už na sebe vážně NEMUSÍŠ nakládat.

Jdu s tebou cestou, kde tě to vede SAMO a používám optiku úspěchu

Neléčím traumata, aby, budeš mít vše vyřešeno a hotovo, tak pak budeš šťastná. Naopak. Učím tě žít teď. Ne až pak.
Nenimrám se v problémech, ale nechávám ti zažít to, co tvůj nervový systém dělá naprosto přirozeně a sám. Přeložím ti, co ti tvá hluboká vnitřní moudrost chce (někdy už hodně usilovně) říct a co od tebe potřebuje.
Vždy na mě zpočátku nevěřícně koukáš: „To jako nebudeme nic řešit?“. To víš, že budeme, ale chytře a ve správném pořadí a načasování.

Já zase velmi dobře rozpoznám, kdy na sebe zbytečně tlačíš  a pomůžu ti své nesplnitelné nároky na sebe rozpoznat a elegantně se vymanit z drásajícího kolotoče neustálého makání na sobě a výčitek, že jsi zase selhal/a.

Veškeré provázení stavím tak, ať každému kroku rozumíš, můžeš si jej tak dle sebe upravovat přímo na míru v každém jednotlivém dni. Velký důraz dávám na nutný (a tolik opomíjený) čas a prostor pro integraci, ať vše objevované zakotvíš mnohokrát zopakovanou praxí až do morku svých kostí.

Pak tě tvé nové instinkty podrží i v krizi, kdy se vše děje tak rychle, že jedná jen tvé tělo. O něj se budeš moct opřít a jeho moudrosti plně důvěřovat. A tento hluboký kontakt se sebou ti už nikdo nikdy nevezme.

Moje praxe v číslech

0
let
Individuální práce s lidmi
0
let
Života dle principů SE
0
individuálek jen za loňský rok 2023
0
Klientů, kteří se těší na mé newslettery (a fakt je otevírají a čtou).

Reference

Práce se Silvií je hrozně obohacující, každé sezení přinese něco nového. Něco, co já ještě nevidím ani náhodou, se najednou zjeví úplně jasně. Přicházejí odpovědi na otázky, které jsem ještě ani nepoložila. Je v tom laskavost k sobě a k nervovému systému a někdy taky ráznost, když je potřeba. Je to jako s dítětem, někdy ho opečujete laskavou náručí a jindy vyšlete do světa pro novou zkušenost, aby se pak mohlo vrátit do bezpečí.
Hanka