Individuální mentoring DO ŽIVOTA

Ať můžeš být v souladu se svou vlastní vnitřní moudrosti
a držet svůj jedinečný směr.

Máš odvahu podívat se pravdě do očí? Pak jsi tady správně.

Chceš vystoupit z krysího kolečka věčného nestíhání a umět si s nadhledem poradit s jakoukoli výzvou, kterou život přináší?
Převzít otěže a mít svůj život, i své emoce, více ve svých rukách?
Pak vítej 🙂

Možná jsi už toho prošla v osobním rozvoji fakt hodně, mnoho témat jsi už poléčila a stejně to není pořád ono. Jsem si jistá, že sis za těch x let už mnoho věcí odžila, prožila, zvědomila, srovnala... a protože nevěřím na náhody, možná právě proto jsi teď tady a čteš tento můj text, protože dozrál tvůj BOD ZLOMU.

Příroda totiž miluje rovnováhu, neustále pulzuje ve svém nádechu a výdechu, střídá aktivní fázi s klidovou. A stejně tak to platí pro nás. 

V určitém bodě vše, co umíme, přestane fungovat.
Po vší té dřině a práci na sobě přirozeně přijdeš do fáze, kdy je nejvyšší čas začít něco dělat jinak, někdy radikálně jinak nebo doslova naopak 🙂 Např. přestat se neustále opečovávat, foukat na terapiích všechny staré bolístky a traumata a dokola řešit, proč to a to nefunguje, ale naopak se do toho obout.
A kdy aplikovat co? Kdy zpomali ta opečovat se a kdy se do toho naopak obout? S tímto dilematem ti pomohu, protože vím, jak funguje přirozená pulzace. 

Pro zdraví a rovnováhu v životě potřebujeme obojí - bezpečí i výzvu.

Předávám jen to, co jsem si sama zažila

10 let se opírám o přístup Somatic experiencing® a moudrost těla od Petera Levina.  Velkou úlevu mi přinesl soucitný přístup k emocím od Karly Mc Laren. Čerpám z mnoha vašich příběhů, které jsem za svou dlouholetou praxi s klienty 1:1 vyslechla, ale nejvíce z vlastních životních zkušeností s hypersensitivitou, otevřeným dětským traumatem i toxickými vztahy. Předávám jen to, co jsem si sama na vlastní kůži zažila, co mě samotné funguje a v mém životě pomáhá.

Dokážu ti poskytnout bezpečnou náruč a naučit tě, jak zregulovat stres a zastabilizovat se.
Rozhodně ti ale nebudu mazat med kolem pusy a pořádně na tebe houknu, když se budeš chystat střemhlav vrhnout do jámy lvové. Nastavím ti jasně a pevně zrcadlo, ať co nejrychleji odhalíš své vlastní nutkavé a nezdravé tendence. Neboj, není s tebou nic špatně, máme je úplně všichni a bohužel nevědomě a často dokonce i s těmi nejlepšími úmysly, tak přilíváme olej do ohně. Je zbytečné, aby se trápit jen o jeden jediný den déle.

Pojď to se mnou rozčístnout. Bez dramat, přehazování všech s*ček vidlemi. Naopak s lehkostí, jednoduše a věř, že se spolu i hodně nesmějeme 🙂

Mentoring probíhá ve 3 krocích, ať změny skutečně propíšeš do svého života.

Kombinuji tvůj prožitek skrze SE všímavost, spolu s prací s myslí, díky které vše ukotvíme.
Zažiješ si tak nejen „ten pocit, kdy je svět na chvíli v pořádku“,  budeš ale také jasně vědět, jak se k němu můžeš vracet častěji. Ze sezení odejdeš s jasným (a sepsaným) návodem na sebe.

 • 1
  Příprava předem (odpovědi mi pošleš jednoduše do mailu)
  5 jednoduchých otázek pro tebe, kde se právě teď nacházíš a s čím chceš/potřebuješ pohnout.
  Proč?
  Na setkání samotném není čas mi vše komplexně říct a je to škoda, když můžeme jednou ranou praštit klidně x hřebíčků na hlavičku. 😉
  Můj časový vklad: 15-30 minut ... čtení, přemýšlení kudyma to pro tebe pak na setkání bude nejlépší uchopit.

Velký důraz kladu na kapacitu tvého nervového systému, PROTO setkání nejsou o povídání, ale důrazně držím prostor pro tvůj nervový systém, aby mohl trávit cokoli se v tobě odehrává. Nervozita, stres, strach aj. Některá témata nejsi schopen/schopná říct bez stresu? Díky přípravě se tomuto stresu nemusíš vystavovat a i přesto budu vše, co považuješ za důležité, vědět.

 • 2
  Samotné sezení 1:1 (osobně v mém centru v Brně nebo online na zoomu)
  V první části pracujeme s prožitkem, zastabilizuješ se, necháš na sebe tvé téma působit a SE všímavostí se zeptáme tvého nervového systému, jaké zacházení se sebou teď aktuálně potřebuješ. Já ti jeho poselství přeložím a převedu do konkrétních situací.
  V druhé části setkání zapojíme naopak mysl, krok za krokem projdeme tvou přípravu - rozlišíme zdravé a podporující od nutkavého, proškrtáme a navlékneme na 1 základni princip, zlatou nitku, která všechna tvá témata propojuje a může hned teď přinášet úlevu a posuny.
  Proč?
  Odcházíš jak se zážitkem, tak s jasným „návodem“, který vychází přímo z tvé vnitřní moudrosti a je pro tebe realizovatelný. Máš tak v rukách jednoduchou praxi/taktiku, jak se sebou a aktuálními stiuacemi nakládat. Zápis plný vlastních slov a uvědomění bude tvou kotvou, ať dál můžeš držet kýžený směr a objevenou praxi pravidelně aplikovat.
  Časový vklad: 1,5 - 2h ... po setkání si již nic velkého neplánuj

Lidé se často mylně domnívají, že přijdou na sezení, tam něco odhalí, opraví, vyléčí, zkrátka mávneme kouzelnou hůlkou a vše bude hotovo. Ano, na individuálce dokážeme posvítit do koutů, kam sám/sama nedohlédneš. Ale tím to vše teprve začíná.
Vše stojí a padá na tvé vlastní praxi, kterou zařadíš do života MEZI našimi sezeními. A tak to je.

 • 3
  Ukotvení tvé praxe PO sezení
  Týden po setkání ti pošlu ohlédnutí (dotazníček), můžeš se tak na cokoli dozeptat co se vynořilo, když jsi nové principy zkoušel/a začlenit do života. Na tvůj text a otázky budu opět reagovat a to písemně po mailu, ať se k tomu můžeš pak i kdykoli později vracet.
  Proč?
  Aby moudrost ze sezení v životě hezky dosedla, vše zapadlo a ty jsi měl/a jasno, jak se sebou a situacemi zacházet. Můj časový vklad: 0,5 - 1,5h (dle obsáhlosti tvého ohlédnutí) ... zpětná vazba + odpovědi na tvé otázky.
  Pozn.: Pro členy mého klubu je tento 3. krok přirozenou součástí členství. Pokud se mě chceš kdykoli na cokoli zeptat, svá témata si rozdělit na stravitelnější kousky, postupně je trávit, dělat malými krůčky postupné změny a ty integrovat a začleňovat do života, pak se mnou naskoč do dlouhodobější spolupráce a své první kroky začni v mém 6týdenním online provázení Zpomal člověče.

Když pracuješ s tělem, věci se začnou vynořovat až praxí. I když na sezení se ti vše zdá jasné, to, jak moc objevené skutečně chápeš a dokážeš aplikovat se vyjeví až v reálných situacích. Proto jsem tady i po sezení, ať vše můžeš usadit a skutečně žít.

Teď stačí najít tu jednu pidi věc,
jednoduchou praxi nebo zaměření pozornosti, která tvůj život rozhýbe.
Co to je? Na to spolu přijdeme. 

Objednávka

Začni si všímat signálů a řeči těla, naslouchej své hluboké vnitřní moudrosti
a každý úspěšný krok zaintegruj až do morku svých kostí. ♡

Klubová cena
2 500 Kč
Výhodnější cena pro mé stálé klienty
Vstupenkou do klubu je mé 6 týdenní provázení Zpomal člověče, se kterým získáš 8 týdenní klubové členství a také Mini SE® sezení - obojí zdarma.
Cena pro veřejnost
3 500 Kč
Za plný 3 krokový mentoring a min. 3h mé individuální péče
Vyber si vyhovující termín přímo v mém rezervačním systému.
Balíček 3 sezení
10 500
9 000 Kč
Cena pro veřejnost
Platnost půl roku = maximální rozestup mezi sezeními jsou 3 měsíce.
Platbu si můžeš rozložit na 2 splátky.