Moje cesta k naplnění
a životní rovnováze

...

Tvůj život je zdánlivě v pořádku, ale...

Poslední měsíce nebo dokonce roky na sobě hodně pracuješ, pečuješ o sebe, ale jakoby to vždy jen steklo po povrchu? Možná prožíváš emocionální propady, záchvaty vzteku, špatně se ti spí, v partnerství to hapruje. Nebo se ti začaly objevovat tělesné symptomy, na které nikdo nemá rozumné vysvětlení a s každým dalším opakováním tě děsí více.
I když se fakt snažíš s tím něco dělat a na poli osobního rozvoje už jsi zkusila kde co, všechny možné metody, přístupy, terapie, na chvíli se ti uleví, ale dlouhodobě a stabilně kýžené změny ne a ne dosáhnout. Uvnitř sebe cítíš, že ti něco vzácného protéká mezi prsty, něco důležitého uniká. Je to naplňující čas se sebou? Kontakt se svým tělem a příjemné uvolnění? Těžko říct, ale v pohodě zkrátka nejsi.

Tvé pocity to cítí správně.

Jsem si jistá, že to, po čem tolik v hloubce svého nitra toužíš, už ve svém životě dávno máš. Jen… manifestuje se to JINAK než čekáš. V neznatelných náznacích to na tebe bliká ze tmy. A to, že směřuješ svůj pohled stále jinam, tvé moudré vnitřní barometry už dohání k zoufalství. „CO přesně mám dělat a JAK se k tomu konečně můžu dostat?“ ptáš se? 

Už jsi udělala dost.

Teď se „jen“ zhluboka nadechni.

Lidská důstojnost je pro mě na prvním místě

Fakt už se nemusíš odhalovat, jenom proto, že máš „terapii“ ze sebe nervózně vychrlit, co vše tě trápí a nefunguje, vylévat kýbly s*ček, abys vyčistila všechny své bloky, dokola přeprogramovávala svá nefunkční přesvědčení a stále se kontrolovala, zda svá přání manifestuješ „správně“.
Vnitřní našeptáváč s bičem tě nenechá v klidu spát a pořád do tebe dloube a bere ti i poslední zbytky jistoty: „Kdybys něco nedělala blbě, tak by se ti přeci nedělo to, co se ti děje ne?“ Brrrr.
Tento enormní tlak už na sebe vážně NEMUSÍŠ nakládat.

Jdu cestou triumfu a používám optiku úspěchu

Neléčím traumata, aby, budeš mít vše vyřešeno a hotovo, tak pak budeš šťastná. Naopak. Učím tě žít teď. Ne až pak.
Nenimrám se v problémech, ale nechávám ti zažít to, co tvůj nervový systém dělá naprosto přirozeně a sám. Přeložím ti, co ti tvá hluboká vnitřní moudrost chce (někdy už hodně usilovně) říct a co od tebe potřebuje.
Vždy na mě zpočátku nevěřícně koukáš: „To jako nebudeme nic řešit?“. To víš, že budeme, ale chytře a ve správném pořadí a načasování.

Práce se Silvií je hrozně obohacující, každé sezení přinese něco nového. Něco, co já ještě nevidím ani náhodou, se najednou zjeví úplně jasně. Přicházejí odpovědi na otázky, které jsem ještě ani nepoložila. Je v tom laskavost k sobě a k nervovému systému a někdy taky ráznost, když je potřeba. Je to jako s dítětem, někdy ho opečujete laskavou náručí a jindy vyšlete do světa pro novou zkušenost, aby se pak mohlo vrátit do bezpečí.
Hanka

Předávám jen to, co jsem si sama zažila

10 let se opírám o přístup Somatic experiencing® a moudrost těla od Petera Levina.  Velkou úlevu mi přinesl soucitný přístup k emocím od Karly Mc Laren. Čerpám z mnoha vašich příběhů, které jsem za svou dlouholetou praxi s klienty 1:1 vyslechla, ale nejvíce z vlastních životních zkušeností s hypersensitivitou, otevřeným dětským traumatem i toxickými vztahy. Předávám jen to, co jsem si sama na vlastní kůži zažila, co mě samotné funguje a v mém životě pomáhá.

"Silvinka je autentická, otvorená, láskavá, ale pritom vie, čo chce, čomu povie ano a čomu nie a vie to aj dať patrične najavo. Nebojí sa ukázať aj svoju zraniteľnosť a "nedokonalosť" a vie to podať tak krásne sebavedome. Z jej prístupu cítiť človečenstvo, kde nieje nikto "nad" a nikto "pod" ale všetci sme jedno a len si podávame ruku na ceste."
S.Absolventka Zpomal člověče

Moje praxe v číslech

0
let
Individuální práce s lidmi
0
let
Života dle principů SE
0
individuálek jen za loňský rok 2023
0
Klientů, kteří se těší na mé newslettery (a fakt je otevírají a čtou).

Chceš (u)slyšet i ty
svou vnitřní moudrost?

Když je ti uvnitř sebe dobře, pak naprosto přirozeně...
jsi jednoduše přítomná,
plně vnímáš  svět okolo sebe
a máš soucit, k sobě i druhým.