Smyslná

víc než jen online program

Možná toužíš:

 • Být více uvolněná
  ....méně ve své hlavě a ve větším kontaktu - sama se sebou, se svým tělem. Vnímat a prožívat díky tomu více sebe a přítomnou chvíli.
 • Prožívat více radosti a méně bolesti
  Chceš od svého života víc? Více radosti, štěstí, živosti?
 • Žít naplňující intimní život
  Po porodu se ti nedaří obnovit radost z milování, jako to bývalo dříve? A ve svém milostném životě zapomenout na odpor, nechuť a naopak vnímat a přožívat vzájemnou přitažlivost a vášeň? a v milování? Nedokážeš vnímat sebe sama a orgasmus je pro tebe neznámé slovo?
 • Ponořit se hlouběji do své ženské moudrosti
  Dotknout a porozumět svým emocím a pocitům ještě více? Chceš se ještě o kousek víc narovnat do důstojnosti a hrdé ženy, která si sebe samu užívá v uvolnění?
 • Vaginální mapování si vzít do SVÝCH vlastních rukou
  Cítíš, že tvé pánevní dno potřebuje probudit? Nevíš si rady s bolestivým porodním poraněním (nástřih hráze, natržení i císařská jizva, která bolí v hloubce)? Možná už jsi slyšela o technice vaginálního mapování, ale nenašla jsi odvahu za někým zajít. Věřím, že jsou věci, které patří hlavně a především do našich vlastních rukou a že chodit za "odborníky" není potřeba. Naučím Tě nejen techniku vaginálního mapování, ale hlavně způsob, JAK s touto technikou pracovat, aby nepřinášela bolest, ale léčení.

Přehráním videa souhlasíte se zásadami ochrany osobních údajů YouTube.

Zjistit vícePovolit video

Proč právě Smyslná?

Umění žít naplno svůj život
není o minulosti či budoucnosti.

Je to umění vychutnávat si přítomný okamžik:
- naslouchat zvukům 
- nechat své oči kochat se tím, co vidí
- dovolit si dotýkat se krásy a světa okolo sebe 
- dát svému tělu svobodu pohybu
- vyjádřit své pocity hlasem

To je skutečná smyslnost nebo-li PLNOST SMYSLŮ.

 • Čím více si naší smyslu-plnost dokážeme uvědomit, prožít a jít v ní do hloubky, tím více pro nás bude každá jediná chvíle jedinečná.
 • Čím lépe budeme znát sebe jako ženy, tím snadněji se nám bude dařit komunikovat s muži a sdílet hloubku ženství také s nimi.
 • Čím lehčeji dokážeme žít:
  dynamiku i spočinutí,
  aktivitu i odpočinek,

  tím magičtější okamžiky extáze i hlubokého propojení můžeme prožívat samy se sebou i s partnerem.

Kdo jsem?

Mou vášní je bořit mýty o tom, že nás v životě brzdí naše bloky. Díky vědomé a jemné práci s tělem, vedu své klientky k znovu-nastolení hlubokého kontaktu se sebou a pocitu vnitřní spokojenosti, stability a důvěry. Toto vše se jako zázrakem může stát bez úsilí, snahy a dřiny, když  nastolíme základní pocit bezpečí a který jsi někde na své životní cestě ztratila.
Jsem milující mámou 9ti leté dcery, ctěnou a milovanou partnerkou, zakladatelkou centra osobního rozvoje Cesta integrity v Brně a také spolu-autorkou online programů Péče o jizvy.

 

Silvie Šabacká

Průvodkyně světem intimity a moudrosti těla
využívající terapeutický přístup práce s tělem a traumatem - Somatic experiencing

Vydej se na cestu malých zázraků a objevování

hlubin Tvého opravdového ženství,

které přijde samo,

když SE STANEŠ CELISTVÁ.

Získej mé měsíční vedení
a následnou plnou  podporu 
v rámci online ženského kruhu.


Společně budeme nastolovat a rozvíjet tyto kvality:

 • 1. JSEM CITLIVÁ
  Možná si myslíš, že jsi frigidní. Možná si myslíš, že se neumíš cítit. A možná... je to úplně naopak. Možná jsi natolik citlivá a vnímavá, že jsi svou citlivost musela vypnout, aby tě vnější svět tolik nezraňoval.
 • 2. JSEM RESPEKTUJÍCÍ
  Možná ve své hlavě slyšíš "jsem špatně" nebo "jsem divná, když se takhle cítím" nebo dokonce "měla bych být jiná"... Možná je to proto, že ti nikdy nikdo neřekl, jak jsi úžasná a že tvé prožívání je jedinečné. Že tak, jak jsi, jsi už teď v pořádku.
 • 3. JSEM NÁROČNÁ
  Stává se ti, že přemýšlíš, jestli tohle je pro tebe ještě v pořádku nebo to není už moc nepříjemné? Nebo přemýšlíš kolik bolesti při milování ještě zvládneš unést, rozdýchat, uvolnit? A co když existuje cesta, kde nic z toho nepříjemného už nemusíš dělat, dovolovat ani cítit?
 • 4. JSEM PŘÍTOMNÁ
  Stává se ti, že přemýšlíš, jestli tohle je pro tebe ještě v pořádku nebo to není už moc nepříjemné? Nebo přemýšlíš kolik bolesti při milování ještě zvládneš unést, rozdýchat, uvolnit? A co když existuje cesta, kde nic z toho nepříjemného už nemusíš dělat, dovolovat ani cítit?
 • 5. JSEM SEXY
  Cítit se přitažlivá a sexy není hřích. Naopak. Je to kvalita, která tvému životu dodá šťavnatost a tvé duši věčné mládí.
 • 6. JSEM ZRANITELNÁ
  Tvé tělo je tvůj chrám, tvé emoce jsou řekou tvé duše a tvé pohlaví spolu s dělohou malý vesmír. Nikdo jiný nemá jasnější a přesnější návod na sebe sama než TY. Ano, i techniku vaginálního mapování můžeš dát nejlépe ty sama sobě. Jen potřebuješ vědět jak.
 • 7. JSEM NĚŽNÁ I EXTATICKÁ
  Život je plný protikladů, ale nemusí spolu navzájem bojovat. Ani ty nemusíš už přemýšlet nad tím, kde a v čem "máš bloky", strachy, kde samu sebe brzdíš... Podstatou ženství je plynutí. A věci plynou, když najdou svůj jedinečný rytmus - rytmus změny, proměny mezi 2 protiklady. Možná mluvím v hádankách, ale když pochopíš... až sem cítím tu obrovskou úlevu, která zaplaví celé tvé tělo, mysl i ♥.
 • ZÁVĚREČNÝ RITUÁL VDĚČNOSTI A PODĚKOVÁNÍ
  Protože doznívání, integrace je tou nejdůležitější fází. Tak podstatnou, že tvoří až 80 % efektu celé praxe. Můžeš opravdu dělat NIC a přitom obrovský kus práce 😉

Jako bonus navíc tě naučím také techniku

vaginálního mapování

Přehráním videa souhlasíte se zásadami ochrany osobních údajů YouTube.

Zjistit vícePovolit video

Předám a naučím Tě tuto techniku tak, aby Ty sama si ji zvládla z pohodlí a bezpečí Tvého domova. Ve svém rytmu, ve svém soukromí a v ten nejpravější čas.

Celý program Smyslná v sobě zahrnuje:

7 lekcí v průběhu 21 dnů

21 dnů trvá novému zvyku, aby se pořádně zabydlel v našem nervovém systému. Proto v průběhu 21 dnů tě provedu všemi technikami a moudrostí, kterou můžeš zavádět přímo do svého života.

Moje vedení a podpora

...v několika podobách
Video, praxe do každodenního života a pracovní listy v každé ze 7 lekcí.
Pravidelné online ženské kruhy.

Ženské kruhy

Pravidelně - jednou za měsíc - zorganizuji online setkání - konferenci nebo webinář. Můžeš získat podporu na své cestě, ptát se na to, co Tě zajímá. Na 1. kruh budeš pozvána až projdeš celých 21 dní.

Předprodej programu je právě zahájen

V tuto chvíli můžeš do programu vstoupit za speciální cenu v předprodeji a za pár dnů se uvidíme uvnitř 🙂

Začínáme

21. června 2020

Cena v předprodeji
1 800 Kč
platí při objednávce do 20.6.2020

Každá z nás je svou vlastní královnou své nádherné ženské smyslnosti a hluboké moudrosti.

Uvolněním do tohoto stavu pak samo mizí napětí a zdánlivé překážky a bloky.

I ty můžeš objevit svou  vlastní jemnost, divokost i křehkost a naučit se odevzdat kráse přítomného okamžiku.