Vyprdni se v létě na výkon. Nadechni se!

Na pár minut si se mnou odfrkni, nech letní vánek čechrat tvoje vlasy
a pravidelně se propojuj s tím, co ti v tomto ročním období dokáže zaručeně nabít baterky!

Jsem mentorkou pro tvůj zdravý život v rovnováze opírající se již více jak 10 let o přístup Somatic experiencing® . Ke spoustě věcem a situacím přistupuji jinak, než je celospolečensky běžné. To co dělám mě  nejen baví, ale přináší mi i mým klientům jednoduchost, úlevu, naplnění a hlubokou vnitřní spokojenost.

☀️ Na vlastní kůži si prožiješ své „nej“, co ti léto přináší. Je to příjemné teplo ještě v podvečer, spaní pod širákem, volné sukně nebo šumění moře? Každý máme to své milované, na co jenom pomyslíme, už je nám blaze.

Svůj niterný zážitek ukotvíš. Zvědomíš a pojmenuješ si jej, ale hlavně najdeme jednu jednoduchou pidi „věc“ - smyslový zážitek, který můžeš realizovat klidně každý den.

Tahle „pidi věc“ tě bude stát jen chvilku vědomé pozornosti, ale efekt přinese obrovský.
Jak to?
Protože funguje jako přenašedlo do tvého největšího zdroje. 

I když zrovna budeš muset být celý den třeba v práci, můžeš tak energii léta využít, čerpat z ní každý tvůj den. A samozřejmě, je to princip, který mi pak v těžkých časech opravdu mega pomáhá.

Dost už bylo slov, tvé tělo potřebuje konkrétní zážitek, aby ti dalo odpovědi, jestli to funguje i pro vás. Zavnímej si už sám/sama.

Zadej (a potvrď) svůj mail, obratem ti vše přivane do tvé mailové schránky.