Pro ženy i muže, které zaujal můj přístup a chystají se na individuální sezení se mnou

Vstupní brána

Půjdeme spolu krok za krokem
a jsem si jistá, že vás to bude bavit :)

"Krásný den!
Mám velikou radost, že jste se rozhodli udělat ve svém životě změnu a chcete porozumět svým reakcím a pocitům, mnohdy tak moudrým a zbytečně nepochopeným.
Už žádné vnitřní či partnerské konflikty, které byste nedokázali zvládnout! Už žádná přetížená hlava a fyzická únava! Už ani jeden den, kdy nejste v souladu se sebou! Už žádná nechuť k milování!
Zní to možná jako pohádka, ale cesta existuje.
Cesta, která může být plná smíchu, hravosti, zvídavosti, živosti a radosti ze Života ve všech jeho barvách a podobách.

Vydejme se na ní společně hned TEĎ. Není už na co čekat :)

Silvie Šabacká

Abych Vám mohla co nejrychleji pomoci a mohli jsme společně pracovat co nejefektivněji,

Vašim PRVNÍM KROKEM bude projít Vstupní bránou :)

Proč?

Vaše "hlava" musí vědět a rozumět

Jedině tak dojdeme ke společnému cíli mnohem lehčeji a efektivněji. 

Pracuji vždy komplexně a oslovuji nejen tělo a emoce (srdce), ale také mysl. A právě v tomto je Somatic experiencing® jiný. 

Proto, abychom mohli ve svém životě cokoliv změnit či vyléčit,
je nesmírně důležité, abychom dobře rozuměli tomu,
co děláme, proč to děláme a kam směřujeme. 

Nejen, že na sezeních podporujeme Vaší osobní zkušenost, zážitek a prožitek, ALE TAKÉ potřebujeme, abyste celému procesu rozuměli. Věděli, proč Vaše tělo reaguje tak či onak a také byli velmi dobře zorientovaní v tom, jaké reakce jsou zdravé a je důležité podporovat a které naopak je dobré zvládnout a přesměrovat jinam.

Navíc! Somatic experiencing® ctí určité základní principy, které jsem nikde jinde v jiných terapeutických či seberozvojových přístupech nenašla.Tyto principy potřebuji všem z Vás, co za mnou přicházíte vysvětlit a prakticky ukázat.

Právě proto jsem pro Vás připravila tohoto video-průvodce - vstupní základ.

Uvnitř najdete

 

Výuková videa

Osvojování základů jsem nachystala jak pro auditivní, tak pro vizuální typy. Součástí videa je vždy mnou komentovaná prezentace. Můžete vše tedy nejen poslouchat, ale také číst a prohlížet si.

Krátká Audio zastavení

Abychom si mohli cokoliv v životě osvojit, potřebujeme, aby to bylo maximálně jednoduché a realizovatelné. A potřebujeme to dostatečně častokrát zopakovat. Tato krátká audia si můžete vzít s sebou do každodenního života jako KOTVU pro vytváření nových dobro-zvyků.

Pracovní listy

Taky to tak máte, že co si vlastní rukou nenapíšete a barevně nepodtrháte jako byste nevěděli? :)
Na vás co milujete psaní deníků a zápisníků stejně jako já jsem také myslela a předchystala ke všem videím a audio také tyto textové podklady.

Témata, kterým se budeme věnovat

 • Co je Somatic experiencing®?
  Co to vůbec ten Somatic experiencing je, co můžete ode mě a od našich setkání čekat? jak se na ně připravit?
 • Jak funguje Váš nervový systém
  Proč jste přetížení, naštvaní, nevrlí nebo naopak proč se bojíte, cítíte bezmoc a nemáte sílu jít do akce a udělat změnu. Když vím a rozumím, jednoduše se vypnou všechny kritické a vyčítavé hlasy: "Jsi špatně!", "Potřebuješ opravit!", "Nejsi dost! Musíš se snažit!".
 • Jak funguje Vaše tělo ZDRAVĚ
  Jak se vyznat v jeho reakcích. Začít odlišovat nezdravě nutkavé nebo nezdravě vyhýbavé a popírací tendece od těch zdravých, těm začít více věřít a vycházet vstříc. Místo potlačování svých pocitů a reakcí, emocionálních propadů nebo výbuchů, nastolíme naprosto JINÝ láskyplný přístup.
 • Jak začít důvěřovat vnitřnímu hlasu, který VŽDY VÍ
  Zorientujeme se v tom, co všechno způsobuje, že se teď necítíte dobře a jak z tohoto stavu můžete velmi elegantním způsobem začít vycházet ven a najít okamžitou úlevu.

Tento přístup přináší okamžitou ÚLEVU

Reference

Už jsem schopná zachytit, co se děje, zanalyzovat o co jde a co potřebuji. Můžu si vše v sobě srovnat, procítit a pak reagovat.
Člověk se to ale nemůže naučit za jedno sezení nebo za týden. Chce to čas. Ale už teď vím, že všechno to, co se mi děje, už není o tom, že jsem ten s kým je máváno, ale jsem schopná se za sebe postavit a reagovat.
Nemusím viset jen na svém muži s tím, aby se situace vyřešila - ať už je to bydlení, porod či cokoliv. Když budu vědět, co potřebuji a řeknu si o to, tak mi bude pomoženo.
A když už se mi stáhne krk, tak to už znám! “Je tady krk, je to v hajzlu” a není to o tom, aby to člověk vydržel. A kdysi mé běžné: “Měla bych to říct”, “ze slušnosti” - tak už to prostě neudělám. Kvůli sobě a svému krku ne. A možná jednoho dne to udělám, ale ještě ne. Potřebuji se nejdříve zastabilizovat ve svých věcech - posílit svůj prostor a svou sílu.
AlenaMáma na mateřské
Nezapomenu na zážitek už z prvního setkání, když jsme se věnovali mému zraněnému rameni. Už tam jsem cítil, že je to pro mě něco nového, jako by to byla magie. A přitom je to pořád naše tělo.
Zaráží mě, že jsem naprosto nevěděl, ani jsem nevěnoval pozornost tomu, co mi moje tělo říká a k čemu mě vede. To jsem absolutně předtím netušil. A přitom se tělu věnuji skrze sport a bojové umění celý život.
Překvapilo mě, jak se věci, které prožíváme, zapisují do našeho těla. Jak se to odráží, jak na to naše tělo reaguje, jak to reflektuje.
A zůstává to v něm, i když si to vědomě nepamatujeme - z toho jsem neustále v údivu. O to více, že je někdo neinvazivním dotazováním a nasloucháním schopný toto rozklíčovat a ono “zapomenuté” vynést zpět do vědomí a na světlo. To je naprosto úžasné! A taky mě nepřestává fascinovat, jak málo někdy stačí na to, aby se věci daly do pohybu tím správným směrem.
TomNadšenec pro sport a bojová umění

Cena Vstupní brány

Vše, co je obsahem tohoto video-průvodce, bych Vám byla schopná předat zhruba na 4 běžných osobních sezeních, jejichž cena ve zvýhodněném balíčku je nyní 4.900,- Kč. Ale to bych musela vést monolog :)
Vy ale přicházíte se svými vlastními tématy, kterým se potřebujete věnovat, a tak se těmto základům věnujeme často jen okrajově. A principy, které by Vám tolik usnadnily orientaci na Vaší cestě, se dozvídáte v mnohem menších dávkách.
Využívám tímto obrovskou sílu online světa a dávám Vám nyní k dispozici materiál, který v takovém rozsahu a takto komplexně během individuálních sezení není možné předat.

Šetřím tímto způsobem náš společný čas a Vaše peníze.
A dávám Vám možnost mít všechny potřebné základy (teoretické i praktické) na jednom místě
a s možností je procházet ve svém vlatním tempu a kdykoliv se k nim vracet.

Jak to bude probíhat?

Po registraci a stvrzení Vašeho zájmu platbou Vám pošlu mailem přístupy do členské sekce, kde mám pro Vás nachystaných pár tak akorát dlouhých informačních i praktických videí.
Vy si připravíte papír a tužku, budete vědět, že jste v bezpečí a ve správných rukou.

A společně vše projdeme.
Abyste se dozvěděli - pochopili a naučili se přemýšlet o sobě, svém těle a svých reakcích JINAK. Zdravěji.

Co bude dál?

Je možné, že už tento základ Vám vystačí na 2-3 měsíce a už díky němu budete moct svůj život posouvat k vytouženému cíli.
Je možné, že vším prosvištíte a ještě více si potvrdíte, že to, co jste cítili a vnímali, bylo opravdu správné a ještě více Vás to namotivuje pokračovat pod mým vedením dál.

Ať tak či tak, po pochopení, zvědomění a osvojení těchto základních principů budeme mít pro naše individuální setkání tu správnou zelenou :)

Společně vše krok za krokem projdeme