Pro ženy i muže, které zaujal můj přístup a chystají se na individuální sezení se mnou

Vstupní brána

Půjdeme spolu krok za krokem
a jsem si jistá, že vás to bude bavit 🙂

NYNÍ NELZE OBJEDNAT
Po 3 letech fungování program momentálně komplet reviduji
a přepisuji do pro vás ještě přehlednější podoby.

"Krásný den! Mám velikou radost, že jste se rozhodli udělat ve svém životě změnu a chcete porozumět svým reakcím a pocitům, mnohdy tak moudrým a zbytečně nepochopeným. Už žádné vnitřní či partnerské konflikty, které byste nedokázali zvládnout! Už žádná přetížená hlava a fyzická únava!

Už ani jeden den, kdy nejste v souladu se sebou! Už žádná nechuť k milování! Zní to možná jako pohádka, ale cesta existuje. Cesta, která může být plná smíchu, hravosti, zvídavosti, živosti a radosti ze Života ve všech jeho barvách a podobách.

Vydejme se na ní společně hned TEĎ. Není už na co čekat 🙂

Silvie Šabacká

Přehráním videa souhlasíte se zásadami ochrany osobních údajů YouTube.

Zjistit vícePovolit video

Moc ráda se s Vámi setkám osobně na individuálním setkání, ať už naživo či online. Abyste mohli co nejefektivněji ze setkání získat to, co zrovna teď potřebujete, je důležité se vzájemně sladit.

Ujasnit si Váš ZÁMĚR a shodnout se na způsobu, jak se k němu dostaneme.

Proč?

Vaše "hlava" musí vědět a rozumět

Jedině tak dojdeme ke společnému cíli mnohem lehčeji a efektivněji. 

Pracuji vždy komplexně a oslovuji nejen tělo a emoce (srdce), ale také mysl.

NIKDY nejdu tam, kde si hlava "myslí", že by tělo "mělo být". 

A právě v tomto je Somatic experiencing® jiný. Nejen, že na sezeních podporujeme Vaší osobní zkušenost, zážitek a prožitek, ALE TAKÉ potřebujeme, abyste celému procesu rozuměli. Věděli, proč Vaše tělo reaguje tak či onak a také byli velmi dobře zorientovaní v tom, jaké reakce jsou zdravé a je důležité podporovat a které naopak je dobré doslova zastavit a přesměrovat jinam.

Navíc! Somatic experiencing® ctí určité základní principy, které jsem nikde jinde v jiných terapeutických či seberozvojových přístupech nenašla. Tyto principy potřebuji všem z Vás, co za mnou přicházíte vysvětlit a prakticky ukázat.

 

Proto, abychom mohli ve svém životě cokoliv změnit či vyléčit,

je nesmírně důležité, abychom dobře ROZUMĚLI tomu,

co děláme, proč to děláme a kam směřujem.

A také láskyplně naslouchali VŠEM svým moudrým částem:

mysli, ♥ i tělu.

Což ale často v praxi znamená, že Vaše mysl CHCE něco vyřešit, ale Vaše tělo by nejraději uteklo 😉 A co pak s tím?
Já si s tím vím rady a chci Vám právě ve Vstupní bráně předat základní díly do celé skládačky, abyste si věděli rady i Vy.

Základní principy mé práce,
které si můžete začít osvojovat právě teď i Vy

 

 • Respekt a cesta výhra-výhra
  Nikdy nejdeme PROTI některé Vaší části. I když si hlava myslí o tělu, jak zdržuje, je neschopné a mělo by přidat, může si to myslet, ale já Vaše tělo rozhodně pohánět s bičem v ruce nebudu. Když Váš stud cítí, že témata, o kterých byste chtěli mluvit, jsou velmi intimní a citlivá, pak Vás v jejich sdělování láskyplně pozdržím. Když se na začátku (zejména prvního setkání) objeví nervozita, nepustím Vás k povídání, dokud se o ní společně nepostaráme a Vy budete moct najít své pohodlí a pocit bezpečí.
 • Vědomá sebe-regulace
  Protože respektujeme Vaše tělo, společně se staráme také o to, aby Váš NS nebyl zahlcován a měl ke zpracování vždy jen takové sousto, ve kterém je tělo přítomné, uvolněné, v připraveném režimu, ve kterém ví, že zvládne cokoliv. Bez tohoto vědomí se do ničeho nepouštíme, naopak přehazujeme výhybku naší pozornosti ne na to, co je potřeba "vyřešit", ale na to, jak sebe můžete podpořit. TEĎ HNED a TADY.
 • Důvěra v ŽIVOT
  Dívám se na Vás jako na bytost, která si možná už ledacos zažila, ale stále žije, dýchá, v každodenním životě funguje a dokonce má chuť svůj život ještě více uchopit do vlastních rukou. To znamená, že jste vysoce schopní a nepotřebujete nikoho, kdo Vás bude "vést za ručičku" a "říkat Vám, co máte dělat".
  Jsem pouze průvodkyní, která umí mluvit "tělesnou řečí" a může Vám ukázat, jak naslouchat té své. Můžu Vás také inspirovat v možnostech, jak této tělesné moudrosti lze vycházet vstříc a dát jí plné právo, postarat se o Vás.

Témata, kterým se budeme věnovat

Abyste mohli přemýšlet o sobě, svém těle a svých reakcích JINAK.
Zdravěji. Láskyplněji. 

 • Co je Somatic experiencing®?
  Co to vůbec ten Somatic experiencing je, co můžete ode mě a od našich setkání čekat? jak se na ně připravit?
 • Jak funguje Váš nervový systém a jak dojít úlevě
  Proč jste přetížení, naštvaní, nevrlí nebo naopak proč se bojíte, cítíte bezmoc a nemáte sílu jít do akce a udělat změnu. Když vím a rozumím, jednoduše se vypnou všechny kritické a vyčítavé hlasy: "Jsi špatně!", "Potřebuješ opravit!", "Nejsi dost! Musíš se snažit!".
 • Jak funguje Vaše tělo ZDRAVĚ
  Jak se vyznat v jeho reakcích. Začít odlišovat nezdravě nutkavé nebo nezdravě vyhýbavé a popírací tendece od těch zdravých, těm začít více věřít a vycházet vstříc. Místo potlačování svých pocitů a reakcí, emocionálních propadů nebo výbuchů, nastolíme naprosto JINÝ láskyplný přístup.
 • Jak začít důvěřovat vnitřnímu hlasu, který VŽDY VÍ
  Zorientujeme se v tom, co všechno způsobuje, že se teď necítíte dobře a jak z tohoto stavu můžete velmi elegantním způsobem začít vycházet ven a najít okamžitou úlevu.

Uvnitř Vstupní brány najdete

 

Výkladová i praktická videa

Osvojování základů jsem nachystala jak pro auditivní, tak pro vizuální typy. Součástí videa je vždy mnou komentovaná prezentace. Můžete vše tedy nejen poslouchat, ale také číst a prohlížet si.

Krátká Audio zastavení

Abychom si mohli cokoliv v životě osvojit, potřebujeme, aby to bylo maximálně jednoduché a realizovatelné. A potřebujeme to dostatečně častokrát zopakovat. Tato krátká audia si můžete vzít s sebou do každodenního života jako KOTVU pro vytváření nových dobro-zvyků.

Podklady pro Vaše zápisky

Taky to tak máte, že co si vlastní rukou nenapíšete a barevně nepodtrháte jako byste nevěděli? 🙂
Na vás co milujete psaní deníků a zápisníků stejně jako já jsem také myslela a předchystala ke všem videím a audio také tyto textové podklady.

Přicházíte kvůli tématům, se kterými už delší době nevíte, jak hnout
nebo
cítíte, že už potřebujete začít pracovat také s tělem.

Můžu s jistotou říct, že opravdová cesta léčení je taková, která Vám pomáhá:

 • budovat Vaše osobní zdroje, díky kterým můžete zvládnout cokoliv,
 • osvojit si jemné zacházení se svým tělem,
 • ovládnout nutkavé a nezdravé tendence NS (bolavé znovu-sehrávání špatných zkušeností minulosti),
 • budovat schopnost rozeznat svou zdravou míru a také stav odpojení a disociace,
 • učit se respektovat svou kapacitu a pohybovat se v zóně učení (ne paniky),
 • regulovat jakoukoliv vysokou aktivaci,
 • umět říct Dost, Stop a Stačí
 • a to nejdůležitější nechat tělu volný prostor ve vybíjení nahromaděného stresu a zároveň nad tím mít stále kontrolu...

I přesto, kolik toho člověk v osobním rozvoji prošel, všechno to jsou z velké míry úplně nové dovednosti. A hlavně informace. Takže je možné, že polovině z odstavce výše nerozumíte a hlavně, co je důležitější, nevíte, jak to zařídit, abyste to měli také prožité, aby Vaše tělo vědělo.

A právě proto své individuální sezení kombinuji se Vstupní bránou. Je to NUTNÝ dílek do celé skládačky, který Vám pomůže se v tom všem zorientovat - s možností si všechny informace a praxe procházet ve svém vlatním tempu a kdykoliv se k nim (třeba i v průběhu naší individuální práce) vracet.
Aby jednotlivé kostky skládačky zapadly dobře na své místo a vy jste na osobní setkání se mnou byli opravdu připravení.

Věřte mi, že z praktického hlediska tímto obrovsky šetřím náš společný čas, protože když víte přesně, co potřebujete a jak postupuji = budeme pracovat mnohonásobně efektivněji.
Ale upřímně, také tím hlídám svou vlastní kapacitu. Mnoho mých kolegů má beznadějně plno, čemuž jsem se i já začala blížit. Abychom tedy měli vůbec šanci se individuálně potkat, využívám této úžasné možnosti online světa, kdy svůj osobní čas s vámi můžu kombinovat s tímto mým vedením v rámci tohoto programu.

Vstupní brána a SE® skutečně pomáhá

aneb Vaše reference

Začínam to nielen chápať, no i podľa toho konať. Príde mi, že také bežné veci začínajú byť jednoduchšie a menej nad nimi premýšlam. I som si skúsil emóciu prejaviť i neprejaviť a baví ma to 🙂 A keď ju prejavím len v sebe, tak už nemusím mrznúť, že čo s ňou budem robiť 😀 to sa týka hľavne pri ľuďoch.
A k vete, že to dám, ktorou sa podporujem som si pridal, že to kľudne i nedám 🙂
Začínam cítiť väčšiu slobodu, cítim, že som na správnej ceste a SE je presne to čo potrebujem. A som rád, že niečo také vôbec existuje a že som na Vás natrafil. Pretože tých metód je milión, no tie čo som zažil, neboli pre mňa tak efektívne.
Martin

Jak to bude probíhat?

Po vyplnění objednávky (kliknutím na tlačítko "Objednat" níže na této stránce) a stvrzení Vašeho zájmu platbou, Vám pošlu mailem přístupy do členské sekce. Je rozdělená do dvou hlavních kapitol - výukové a praktické.
Stačí, když si připravíte papír (třeba i speciální deník - já deníky miluju) a tužku, budete vědět, že jste v bezpečí a ve správných rukou a necháte se vést. Můžete jít krok za krokem dle mého vedení nebo si můžete vybírat jakékoliv téma a praxi, která volá Vás.

Co bude dál?

 • Je možné, že Vás obsah uvnitř nadchne a vy zjistíte, že Vám vystačí na 2-3 měsíce a už díky němu budete moct svůj život SAMI posouvat k vytouženému cíli. Pak s Vámi budu sdílet Vaší obrovskou radost, protože co je více než být v kontaktu se svou vlastní silou - zvládnu a dokážu vše?
 • Je možné, že si poslechnete první krok a nebudete vědět, co dál. Tak mi jednoduše napište mail a mrkneme na to. Nebo to zastabilizujeme v krátké půlhodinové online konzultaci.
 • Je možné, že vším prosvištíte a ještě více si potvrdíte, že to, co jste cítili a vnímali, bylo opravdu správné, že Vám můj přístup i já jako člověk sedím a ještě více Vás to namotivuje a nasměruje na individuální práci.
 • Je možné, že Vám nic z toho nebude dávat smysl - úžasné, nemuseli jste VŮBEC ztrácet svůj čas na osobním setkání se mnou. Jen se jednoduše rozejdeme.

Ať tak či tak, při uchopování, zvědomování a osvojování těchto základních principů, ve kterémkoliv kroce Vstupní brány, budeme mít pro naše individuální setkání tu správnou zelenou 🙂

Společně vše krok za krokem projdeme

Cena Vstupní brány

NYNÍ NELEZ OBJEDNAT
Po 3 letech fungování program momentálně komplet reviduji
a přepisuji do pro vás ještě přehlednější podoby.

Vše, co je obsahem tohoto video-průvodce, bych Vám byla schopná předat zhruba na 4 běžných osobních sezeních, jejichž cena ve zvýhodněném balíčku je nyní 4.900,- Kč. Ale to bych musela vést monolog 🙂

Vy ale přicházíte se svými vlastními tématy, kterým se potřebujete věnovat, a tak se těmto základům věnujeme často jen okrajově. A principy, které by Vám tolik usnadnily orientaci na Vaší cestě, se dozvídáte v mnohem menších dávkách.

Využívám tímto obrovskou sílu online světa a dávám Vám nyní k dispozici materiál, který v takovém rozsahu a takto komplexně během individuálních sezení není možné předat.

Tento přístup přináší okamžitou ÚLEVU

aneb ještě další reference 🙂

Už jsem schopná zachytit, co se děje, zanalyzovat o co jde a co potřebuji. Můžu si vše v sobě srovnat, procítit a pak reagovat.
Člověk se to ale nemůže naučit za jedno sezení nebo za týden. Chce to čas. Ale už teď vím, že všechno to, co se mi děje, už není o tom, že jsem ten s kým je máváno, ale jsem schopná se za sebe postavit a reagovat.
Nemusím viset jen na svém muži s tím, aby se situace vyřešila - ať už je to bydlení, porod či cokoliv. Když budu vědět, co potřebuji a řeknu si o to, tak mi bude pomoženo.
A když už se mi stáhne krk, tak to už znám! “Je tady krk, je to v hajzlu” a není to o tom, aby to člověk vydržel. A kdysi mé běžné: “Měla bych to říct”, “ze slušnosti” - tak už to prostě neudělám. Kvůli sobě a svému krku ne. A možná jednoho dne to udělám, ale ještě ne. Potřebuji se nejdříve zastabilizovat ve svých věcech - posílit svůj prostor a svou sílu.
AlenaMáma na mateřské
Nezapomenu na zážitek už z prvního setkání, když jsme se věnovali mému zraněnému rameni. Už tam jsem cítil, že je to pro mě něco nového, jako by to byla magie. A přitom je to pořád naše tělo.
Zaráží mě, že jsem naprosto nevěděl, ani jsem nevěnoval pozornost tomu, co mi moje tělo říká a k čemu mě vede. To jsem absolutně předtím netušil. A přitom se tělu věnuji skrze sport a bojové umění celý život.
Překvapilo mě, jak se věci, které prožíváme, zapisují do našeho těla. Jak se to odráží, jak na to naše tělo reaguje, jak to reflektuje.
A zůstává to v něm, i když si to vědomě nepamatujeme - z toho jsem neustále v údivu. O to více, že je někdo neinvazivním dotazováním a nasloucháním schopný toto rozklíčovat a ono “zapomenuté” vynést zpět do vědomí a na světlo. To je naprosto úžasné! A taky mě nepřestává fascinovat, jak málo někdy stačí na to, aby se věci daly do pohybu tím správným směrem.
TomNadšenec pro sport a bojová umění