Ve svém těle doma

Silvie Šabacká

 

 

Průvodkyně světem intimity

a moudrostí těla

Bodywork  — individuální sezení práce s tělem

Každý pocit, prožitek, vzniká nejdříve v našem těle, proto dokážeme jeho případný emoční náboj také skrze vědomý a láskyplný dotek na našem těle rozpustit a to bez zbytečného analyzování, není potřeba znát, kde jaký pocit vznikl a proč. Důležité je jeho procítění a uvolnění.

Léčení jizev

Kolik žen má problémy s bolestivým milováním či necitlivostí bříška po natržení hráze či císařském řezu i několik měsíců a někdy i let po porodu. Kolik z nás se tak zbytečně trápí a neví, že řešení může být v podstatě velmi jednoduché.

Probuzení intimity (nejen po porodu)

Pro všechny, kteří chtějí vyléčit svá intimní zranění a přeměnit je v dar, který nás učí citlivějšímu naslouchání vlastnímu tělu. Ale i pro ty, co chtějí rozpustit nefunkční přesvědčení o své sexualitě a otevřít se tak naplno svému životnímu potenciálu.

Výuka pro páry

Co dodat, není nic lepšího než mít laskavé, pečující a milující ruce doma 🙂

Přehráním videa souhlasíte se zásadami ochrany osobních údajů YouTube.

Zjistit vícePovolit video

CSB, tedy Sexuologická práce s tělem je nová profese s mimořádnými ozdravnými a regeneračními účinky, která má v USA certifikát schválený státem Kalifornie. Zakladatelem je Joseph Kramer Ph.D. 

Praxe a zkušenosti

Zabývám se práci s tělem a intimitou již od roku 2008. Prošla jsem Školou celostní smyslné masáže lektorů Denisy Palečkové a Richarda Vojíka, semináři Léčení jizev, Vaginálního mapování a v roce 2013 výcvikem Sexological bodywork (CSB) pod EASE (Evropská akademie somatického vzdělání). 
Od roku 2014 jsem praktikantkou ve výcviku Somatic Experiencig - somatické prožívání. Tato unikátní metoda podle Petera Levina je jedním z nejefektivnějších nástrojů práce s tělem pro léčení traumatu.

Účastnila jsem se také programu Požehnání lůna pod vedením Mirandy Gray a v letech 2013-14 jsem absolvovala Školu rituálů Barbory Nádvorníkové.

Zajímá tě práce s tělem? 
Chceš vědět více? 
Máš konkrétní otázku?

Nejbližší akce


20. 3. - Cesta ženství - cyklus 4 setkání, Brno Jundrov

Cesta ženství

Co to je být ženou? Jak mohu více naslouchat sama sobě? Toto jsou jedny z hlavních otázek, které ženy na mých kruzích kladou. Všechno potřebuje svůj čas a svou dobu zrání, proto otevírám otevřený cyklus setkání a těším se na další krok na společné cestě hledání ženství - jemnosti, spokojenosti, ale také síly a vědomí sebe sama. Vše v bezpečí a podpoře kruhu žen. Více informací a přihlášky ---->>>

Druhé setkání, Cesta integrity, Nálepkova 14, Brno Jundrov - již obsazeno

24. - 26. 3. Úvodní seminář Mé tělo můj chrám v rámci cyklu Škola dobrého života, Bratislava

Dobrý život. Jak jednoduše to zní! A přece jeho dosažení není celkem jednoduché.
Tělo. Tak samozřejmě k němu přistupujeme a přitom je tak nenahraditelné. Dokážeš mu naslouchat, vnímat, co ti říká? Dokážeš ho opravdu cítit, uvolnit? Práce s tělem je základním kamenem seberozvoje, protože pouze vyladěné tělo nám otevírá netušené cesty k vyladěnému duchu.
V rámci úvodního víkendu Školy dobrého života, který povedu, budeme své tělo poznávat, hýčkat i léčit.

28. - 29. 3. Individuální sezení, Praha

Máte zájem o individuální sezení práce s tělem?
Trápí vás jizvy po porodu ať už jizva intimní či po císařském řezu?
Chcete probudit větší citlivost při milování s partnerem?
Objednej se na individuální sezení 

úterý-středa 28. - 29. března, Studio Cesta ke změně, Bubenská 51

Silvi, včera v noci jsem na sobě aplikovala Tvou metodu, 4 hodiny to trvalo! Při setkání s bolestmi se uvolnilo hodně zloby! Pak dnes ráno chvilečka dodělávky a zmizela stálá bolest hrudní páteře! Zázračná hloubka! Díky
ÁgiPo přednášce o Léčení jizev
Mně i jizvě se daří dobře, ještě ve mně doznívá masáž.... A hlavně mám najednou pocit nějaké větší vnitřní síly a pohody, nejsem „přepůlená“ 😉 Doma si jizvičku masíruji, nebo aspoň hladím, rituál jsem si ještě nezavedla, ale dělám to pravidelně i intuitivně 🙂 Nějak se teď ráda hladím.
KláraLéčení jizev
Je to jako bych chtěla plout na člunu na moři, ale ten člun byl vyfouknutý... A teď se mu naplnila jedna kapsa 🙂
ŠtěpánkaProbuzení ženské intimity