Začni (znovu) žít!

Nevěnuj další pozornost a energii nekonečnému řešení svých problémů a traumat a zaměř se na to, co už teď v životě máš a zvládáš, a to se mnou stabilně rozvíjej. Z těchto pevných základů pak vyroste vše. SAMO. I to, o čem se ti ani nesnilo. ♡

Silvie Šabacká

Tvoje mentorka pro zdravý život v rovnováze opírající se již 10 let o přístup Somatic experiencing®

Už jsi udělala dost.

Teď se „jen“ zhluboka nadechni.

Provedu tě na cestě (zpět) k sobě

Za více než 10 let své praxe s klienty jsem našla ten nejefektivnější způsob předání kompetencí přímo do tvých rukou.
Veškeré provázení stavím tak, ať vše objevované zakotvíš až do morku svých kostí, pak tě tvé nové instinkty mohou i v krizi podržet

Výživa pro duši

Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipiscing elit.

Online programy

Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipiscing elit.

Individuální sezení

Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipiscing elit.

Kdo jsem?

Své klienty vedu skze vnímání vlastního těla k novému pohledu na sebe sama, aby se mohli (znovu) cítit ve svém těle doma a dosáhli tak hluboké vnitřní spokojenosti. K tomu je potřeba nejen laskavé terapeutické provázení, ve kterém využívám obrovskou moudrost přístupu Somatic experiencing®. 

Využívám svou vysokou citlivost, intuici i velký dar empatie k tělu – vašemu vnitřnímu zvířátku. Už nikomu, ani vám samotným, nedovolím, aby mu ubližovali, přepínali ho, potlačovali nebo dokonce bagatelizovali.

Poslední články na blogu

Pokud jsi již u sebe rozpoznal/a skryté symptomy nezpracovaného traumatu, kterým jsem se věnovala v předchozím článku…
Můj příběh zveřejňuji s velkým přáním a apelem. Pokud se vám v životě začnou dít symptomy, otevírat…
Vnímáte, že jste v tenzi a nedokážete se plně uvolnit nebo vám nezastavitelně šrotuje hlava a bloudí,…

Co říkají mí klienti

Několik málo setkání a už tak obrovská změna. Umím zastavit cyklící se myšlenky, věnovat pozornost sobě, nebát se ostatních a jejich reakcí. A projevuje se to v bezpočtu každodenních situací. Už nevstávám s přáním, aby den brzy skončil a já se mohla jít zase schovat do spánku. DĚKUJI!
Terka
Nedávno jsem někde zaznamenala hezkou větu: Obrať svou tvář ke slunci a všechny tvé stíny zůstanou za tebou. Velice zjednodušeně řečeno, co mi dávají sezení se Silvií, je toho mnohem víc, mnoho drobných kroků k velkým změnám v prožívání života, božííí :-).
HankaSérie individuálních sezení
Díky Tobě i Tvému provázení v několika sezeních Somatic Experienging se už někdy více sama dokáži zorientovat a postarat o to nejdůležitější v náročnějších situacích.
Kolikrát si říkám jak je škoda, že princip SE a našeho nervového systému, stále někteří lidé kolem nevědí a neznají. Je to tak jednoduchá a účinná metoda jak se uklidnit, zastabilizovat, zregenerovat a dát si prostor aby přišla nová chuť, energie nebo i nové nápady. Ale chápu to protože i moje hlava někdy toto vše nechápe a kdybych asi necítila už tolik tělem a nebyla pro mě důležitá moje tělesná pohoda, taky bych jen tak hned neposlechla ten hlas, který se někdy objeví jen na malinkou chviličku ale je tak moc důležitý. Děkuji 😘
LucieSíla přístupu Somatic experiencing®

Pojď to se mnou rozčísnout a začni žít

Vyživ svou duši a stáhni si AUDIO ZDARMA

Jak zůstat na vlně

10 let se opírám o přístup Somatic experiencing® a čerpám z vlastních dlouholetých zkušeností. Předávám jen to, co jsem si sama na vlatní kůži zažila, co mě samotné funguje a v mém životě pomáhá.