Návrat k přirozenosti

Co je ona přirozenost, ke které se můžeme vrátit?
Jakým způsobem můžete vše z mé nabídky procházet  a využít PRO SEBE a na maximum?
Co můžete očekávat na individuálním sezení se mnou a v čem pracuji JINAK než je běžné?

Co vše je součástí a co najdete uvnitř?

  • 3 základní principy
  • 3 zhruba 20 minutová videa - 2 informační, 1 praktické
  • v součtu 1 hodinu poslechu
  • 1 audio-nahrávku kamkoli s sebou do kapsy
  • 1 pracovní list, baví-li vás zápisky
  • 1 úvodní SE®sezení se mnou v délce 1,5 (max 2) hodiny

Kde vše najdete?

Po vyplnění objednávky získáte ROVNOU přístupy do členské sekce, kde si vše můžete ve svém tempu projít. Potřebujete jen přístup k internetu.

Do kdy je vhodné objednat termín na sezení?

Od vyplnění objednávky a získání přístupu k videím máte měsíc čas na domluvu konkrétního termínu pro individuální sezení. Pošlu Vám odkaz na můj rezervační systém, kde si vyberete vyhovující den a čas.

Proč videa, když máte zájem o osobní setkání?

Možnost procházet si vše jen a pouze ve svém tempu, srovnávat si myšlenky a trávit nové informace, je NENAHRADITELNÁ.
Skvěle doplňuje individuální setkání, kdy pracujeme více prožitkově a také delší blok času a vyrázně naše sezení zefektivňuje. Proto (i s ohledem na mou vlastní kapacitu) jinak než takto "kombinovaně" už s novými klienty nepracuji.

Kolik to bude stát?

  • V prvním kroce nic, jen vyplníte objednávku.
  • Pokud na základě poslechu videí zjistíte, že mi ale vůbec nerozumíte, je to úplně v pořádku. Netvrdím, že můžu pomoct všem. Pak jen svou objednávku jednoduše vystornujete a přístup do členské sekce se uzavře.
  • Pokud vás mé povídání a navržená praxe budou bavit super, ukotvíme vše na úvodním individuálním sezení, jehož cena je 2.000 Kč a uhradíte jej AŽ PO našem zrealizovaném setkání na základě podkladů z objednávky.

Kdo za tím vším stojí?

Praktikantka terapeutického přístupu Somatic experiencing®, která zjistila, že ke spoustě věcem a situacím přistupuje hodně jinak než je běžné. Její pohled má velký potenciál vytvářet opravdový prostor k tomu, aby nám žilami koloval sám Život. Potřebujeme k tomu najít soulad jak se svým tělem, tak s myslí - mít jak léčivý zážitek, tak kvalitní informace. Za léta praxe se jí potvrdilo, že osobní setkání s klienty se mnohonásobně zefektivní, pokud se doplní o prvek vzdělávání. To realizuje skrze své online video i audio programy a Návrat k přirozenosti je jejich základní kámen.

Silvie Šabacká

Reference

aneb i informace z videí mohou zapůsobit

Každé video som si vypočul minimálne tri krát a určite si to ešte pár krát pustím. Zmysel mi to dáva a velký. Velké množstvo AHA momentov, hlavne z druhého videa. Popravde to malo velký vplyv, pustil som to do života a ten rozdiel pred a po je teda velmi poznat! (Alebo to aspon tak vnímam). Ale aj moja manželka vnímá, že to so mnou jaksi pohlo. Takže velké ďakujem 🙂
Dávid

Objednávka

Objednávám Úvodní SE konzultaci se Silvií
a doplňující video program Návrat k přirozenosti jako naladění a přípravu na něj.