Cesta ženství, cesta k sobě

Jarní cyklus 4 nedělních večerů v ženském kruhu.

Nedaří se ti vypnout hlavu?

Toužíš po větším pocitu uvolnění ve svém těle?

Chceš přestat věci řešit a babrat se v problémech?

Láká tě začít si užívat přítomný okamžik
a malé radosti života - hned teď?

Nebudu ti dávat žádné návody na to, jak být více ženou. Ale po letech zkušeností ti můžu s naprostou jistotou garantovat, že když:

 • se začneš obyčejně zastavovat,
 • se naučíš bez hodnocení vnímat sebe sama,
 • vědomě uchopíš to, co ti tady a teď dělá radost
  a
 • naučíš se vycházet vstříc svým potřebám,
  ===>> začneš díky tomu všemu sytit sebe sama a změny ve tvém životě se dostaví s lehkostí a úplně samy.

Pak budeš rozhodně zářivější, spokojenější,
uvolněnější ve svém těle i projevu,
jemnější a láskyplnější k sobě i okolí...
a tím zkrátka více ženská ♡

Chci ti ukázat, že s pomocí jednoduchých spočinutí
se ti může úplně SAMA rozvíjet (nebo začít vracet) radost a energie do života.

Na jednotlivých setkáních postupně projdeme:

 • 1
  březen na téma: Mé tělo
  Ukážu ti, jak můžeš své tělo použít k tomu, abys zastavila hlavu, poodstoupila od svých problémů a získala nadhled a pocit většího flow. Víš, co tě podporuje a sytí na fyzické úrovni? Umíš se svým tělem mluvit tj. vycházet mu vstříc, když potřebuje ono tebe? Nebo naopak použít jej jako kompas, když zase ty nevíš kudy kam?
 • 2
  duben na téma: Mé emoce
  Jak je to skutečně s emocemi - jsou některé špatné a nežádoucí? A které jsou pak ty ryzí a základní a ve svém životě je potřebujeme? Co se děje, když své pocity krotíš či dokonce potlačuješ? Dovolovat si své emoce, dovolovat si cítit a začít se projevovat... Velké téma.
 • 3
  květen na téma: Mé ženské tělo
  Tento večer dáme prostor ryze ženským tématům - daru menstruace a ženské cykličnosti. Jak jí využívat tak, abychom svou energii moudře využívaly, byly v souladu se svým tělem a menstruace byla část měsíce, na kterou se těšíme?
 • 4
  červen na téma: Moje mysl
  To, na co zaměříme svou pozornost ovlivňuje to, jak se cítíme aneb jak důležitá je práce s myšlenkami a vědomé věnování pozornosti tomu, co nás podporuje.

Proč cyklus setkání?

Cyklus setkání s sebou nese mnoho výhod. Je to jako by sis zašla na výklad karet a nechala si na dané téma vyložit karet více - můžeš si tak do celkového obrazu sebe a své cesty ženy skládat více kostiček - pohledů a dostaneš tak komplexnější obraz.

Setkávání ve známém prostředí i známými spolu-putovnicemi s sebou nese větší pocit bezpečí a uvolnění, což prohloubí naší otevřenost a vzájemnou podporu a umožní hlubší poznání sebe sama.

Co tě tedy čeká?

 • Setkávání žen v bezpečném kruhu
 • Uvědomění si sebe sama a vlastního těla
 • Vzájemná podpora
 • Sdílení příběhů, pocitů, zkušeností, ale také ticha

Na prvním místě je vždy tvůj osobní prožitek a zkušenost, proto vždy budeme dávat prostor nejen naší mysli ve vzájemném sdílení, ale také našemu tělu a tomu, co potřebuje, aby ses cítila v bezpečí, příjemně a mohla ses během pár hodin vyživit, zregenerovat a možná také něco nového o sobě objevit 🙂

Odcházet budeš s jednoduchými tipy na krátká zastavení - cvičení, kterým říkám Dvouminutovka pro sebe. Aby sis našla každý den chvíli, ve které zastavíš tok myšlenek “co všechno musíš” a pomalu a postupně se naučíš vnímat své tělo.

Cyklem provází Silvie Šabacká

Mou vášní je otevírat témata, o kterých se běžně nemluví a díky tomu rozpouštět nezdravá přesvědčení. Věřím, že naše tělo je velká studnice moudrosti, že naše mysl nám něco opravdu signalizuje, když jede na plné obrátky, že naše emoce jsou velmi přesné radary.
Jde "jen" o to, jim všem dát prostor, pozornost, respekt a zdravě seo postarat o to, na co poukazují.

Vnitřní stabilita, HARMONIE tělo - srdce, mysl - síla, šťavnatost a radost ze života je tady pro nás všechny.

Podrobnosti a přihláška:

Datum a čas:

Vždy v neděli v podvečer 17:30 – 21:00
Termíny na jaře roku 2023: 26. 3., 23. 4., 21. 5. a 18. 6. 2023

Místo:

Mé útulné centrum Cesta integrity, Nálepkova 197/14, Brno (na domě je číslo 14)

Cena:

550 Kč za jedno setkání, 1.950 za celý cyklus čtyř setkání (sleva 250,- Kč)
Nechci ale, abys kupovala "zajíce v pytli". Přijď na první setkání a o tom, zda absolvuješ celý cyklus se rozhodni až po prvním večeru.

Počet žen v kruhu:

Maximální a stále pohodlná kapacita je 18.
Kruh otevřu pro minimální skupinku 6 žen.

S sebou:

Pohodlné oblečení (nezapomeň na možnost dlouhé sukně :)), talisman do středu kruhu, blok a psací potřeby / pastelky na poznámky, malou raw dobrotu (oříšky, ovoce čerstvé/sušené) či domácí buchty na posilněnou 😉

STORNO a možnosti NÁHRAD

aneb praktické organizační info pro jasné hranice a klid všem zúčastněným:

* rozhodnutím o účasti na celém cyklu, bereš na vědomí všechny jeho termíny. Tvé odhlášení z 1 setkání (jakkoliv včasné) mi vzhledem k uzavřené skupině neumožňuje najít za tebe náhradnici.

* možnost dát cyklu své ANO se uzavírá po 1. setkání, nejpozději týden před 2. úhradou doplatku za celý cyklus.


* pokud se chceš omluvit z nedělního kruhu, učiň tak nejpozději v pátek před setkáním (dopřej mi víkendový
 klid na chystání kruhu)

* 1 neabsolvované setkání (a včas omluvené viz bod výše) si můžeš nahradit na bonusovém zářijovém setkání 24. 9. 2023 (opět v neděli v 17:30). Jinak pro něj platí cena 550,- Kč v případě úhrady na posledním červnovém setkání.

* V případě závažných důvodu na tvé straně a neúčasti na více setkáních (nebo v případě zrušení bonusového setkání z mé strany např. kvůli nedostatečnému počtu žen) ti můžu nabídnout jako náhradu slevu v poměrné výši na kterémkoliv mém vzdělávacím online programu.

Cesta ženství, cesta k sobě - očima Evy a Lucie:

Díky setkání se Silvi a s dalšími ženami jsem poznala, že moje tělo ví. Vždycky. Ví, co potřebuje, co se mu líbí a co ne. Snažím se jej víc poslouchat a míň jeho signály ignorovat a potlačovat.
Změnila jsem přístup k sobě ve chvílích, kdy jsem v krizi - ve stresu, v silných emocích, kolotoči beznaděje nebo když zamrzám a vypínám. Místo přesvědčení, že to musím prožít, vydržet, rozpitvat apod. pro sebe udělám něco jednoduchého příjemného. Vyčůrám se, najím se, zabalím do tepla, dupu nohama...
V kruhu žen jsem sytila svou hlubokou potřebu se ženami sdílet a vzájemně o sebe pečovat.
Eva Krásenská
Cyklus setkání mi přinesl do života pocit bezpečí a celkového uvolnění, na těle i na duši. Poznala jsem nádherné ženy, díky kterým jsem pochopila, že v tom „necitlivém“ světě nejsem sama, a že jsem v pořádku tak, jak jsem. Že se můžu cítit dobře ve svém těle, že se na jeho signály můžu spolehnout a nemusím být pořád „v hlavě“. Že se můžu zkrátka projevovat se vším všudy a žít naplno.

Největším momentem AHA pro mě bylo pochopení, že lítost, kterou jsem velmi často prožívala, je jen neprojeveným hněvem! Silvinka mi doporučila, napsat si seznam věcí a situací, které mě štvou. Nestačila jsem se divit, jak je seznam dlouhý a co všechno jsem roky „překusovala“! Nyní pokud cítím jen náznak lítosti, okamžitě se podívám zpět a hledám onen skrytý hněv. Nelibou situaci vyřeším v začátku, takže lítost už pak nemá šanci ☺. Druhý AHA moment se týká vlastního projevování se. Už chápu, že když si nedovolím se autenticky projevovat v každodenním životě, nemůžu se projevovat ani v životě intimním. Od té doby odhazuji masky a dovoluji si žít nedokonalost, náladovost, zkrátka být sama sebou i před partnerem. Cítím se nyní ve vztahu svobodnější, respektovanější a krásná ☺.

Pravidelná setkávání s ženami byla pro mě velmi posilující. Nikdy předtím jsem netušila, co dovede vzájemné sdílení, citlivé opečovávání, podpora a přijetí! Přinesl mi do života kamarádky, v jejichž přítomnosti se cítím více než doma ;).
Děkuji Vám, Krásky :*
MUDr. Lucie Tomíčkováwww.prozivotvrovnovaze.cz

Opravdové štěstí je o rozhodnutí.

I ty můžeš být ve svém těle doma a díky němu naprosto přirozeně cítit svou vlastní energii.
A taky si jí užívat a naplno projevovat. Ať už tuto energii nazveme mužskou či ženskou, tím se opravdu můžeš přestat trápit.