Chceš se ve svém životě cítit bezpečněji a ve svém těle uvolněněji?
Zkus Mozek jako Buddha - program Lucie Kolaříkové, ve kterém získáš i mou terapeutickou podporu - otevřeno do 25. 10.

Cesta ženství, cesta k sobě

Jarní cyklus 5 večerních setkání v ženském kruhu

Nedaří se ti vypnout hlavu?

Toužíš po větším pocitu uvolnění ve svém těle?

Chceš přestat věci řešit a babrat se v problémech?

Zkrátka chceš si začít užívat přítomný okamžik a malé radosti života - hned teď!? 🙂

Proč cesta ženství?

Na to jak být více ženou ti asi neodpovím.

Ale to, co po letech zkušeností vím s naprostou jistotou je, že když:

 • se začneme obyčejně zastavovat,
 • se naučíme bez hodnocení pozorovat sebe sama,
 • vědomě uchopíme to, co nám tady a teď udělá radost
  a
 • naučíme se vycházet vstříc svým potřebám,

začneme díky tomu všemu sytit sebe sama.

A výsledek?
Budeme zářivější, spokojenější, uvolněnější ve svém těle i projevu, jemnější a láskyplnější k sobě i okolí... a tím prostě více ženské!

Chci ti ukázat, že s pomocí jednoduchých cvičení si ty sama dokážeš vrátit radost a energii do života.

Na jednotlivých setkáních postupně projdeme:

 • 1
  setkání na téma: Moje mysl
  To, na co zaměříme svou pozornost ovlivňuje to, jak se cítíme aneb jak důležitá je práce s myšlenkami a vědomé věnování pozornosti tomu, co nás podporuje.
 • 2
  setkání na téma: Mé tělo
  Ukážu ti, jak můžeš své tělo použít k tomu, abys zastavila hlavu, poodstoupila od svých problémů a získala nadhled a pocit většího flow. Víš, co tě podporuje a sytí na fyzické úrovni? Umíš se svým tělem mluvit tj. vycházet mu vstříc, když potřebuje ono tebe? Nebo naopak použít jej jako kompas, když zase ty nevíš kudy kam?
 • 3
  setkání na téma: Mé ženské tělo
  Tento večer dáme prostor ryze ženským tématům - daru menstruace a ženské cykličnosti. Jak jí využívat tak, abychom svou energii moudře využívaly, byly v souladu se svým tělem a menstruace byla část měsíce, na kterou se těšíme?
 • 4
  setkání na téma: Mé emoce
  Jak je to skutečně s emocemi - jsou některé špatné a nežádoucí? A které jsou pak ty ryzí a základní a ve svém životě je potřebujeme? Co se děje, když své pocity krotíš či dokonce potlačuješ? Dovolovat si své emoce, dovolovat si cítit a začít se projevovat... Velké téma.
 • 5
  závěrečné setkání
  Co nového se ti z kruhů podařilo zařadit ve tvém každodenním životě? Co vše jsme spolu prožily? Vše prohloubíme, zopakujeme tvé oblíbené části programu. A společný čas uzavřeme nádherným rituálem probuzení smyslů plný ženské něhy a vzájemné péče na rozloučenou... nebo znovu-naviděnou 🙂

Proč cyklus setkání?

Cyklus setkání s sebou nese mnoho výhod. Je to jako by sis zašla na výklad karet a nechala si na dané téma vyložit karet více - můžeš si tak do celkového obrazu sebe a své cesty ženy skládat více kostiček - pohledů a dostaneš tak komplexnější obraz.

Setkávání ve známém prostředí i známými spolu-putovnicemi s sebou nese větší pocit bezpečí a uvolnění, což prohloubí naší otevřenost a vzájemnou podporu a umožní hlubší poznání sebe sama.

Co tě tedy čeká?

 • Setkávání žen v bezpečném kruhu
 • Uvědomění si sebe sama a vlastního těla
 • Vzájemná podpora
 • Sdílení příběhů, pocitů, zkušeností, ale také ticha

Na prvním místě je vždy tvůj osobní prožitek a zkušenost, proto vždy budeme dávat prostor nejen naší mysli ve vzájemném sdílení, ale také našemu tělu a tomu, co potřebuje, aby ses cítila v bezpečí, příjemně a mohla ses během pár hodin vyživit, zregenerovat a možná také něco nového o sobě objevit 🙂

Odcházet budeš s jednoduchými tipy na krátká zastavení - cvičení, kterým říkám Dvouminutovka pro sebe. Aby sis našla každý den chvíli, ve které zastavíš tok myšlenek “co všechno musíš” a pomalu a postupně se naučíš vnímat své tělo.

Cyklem provází Silvie Šabacká

Mou vášní je otevírat témata, o kterých se běžně nemluví a díky tomu rozpouštět tabu o našem těle a ženství obecně. Věřím, že naše tělo je velká studnice moudrosti, jde jen o to, dát mu prostor, pozornost a péči. Síla, šťavnatost a radost ze života je tady pro nás všechny.

Podrobnosti a přihláška:

Datum a čas:

vždy ve čtvrtek podvečer 17:30 – 21:00
Termíny: .....
Vzhledem k nařízením vlády, které se zase mohou ze dne na den měnit (jako nutnost nosit roušky v uzavřených prostorách, zákaz scházení se ve větších skupinách nebo dokonce zavření prostor mého centra), termíny tohoto cyklu pro podzimní běh r. 2020 jsem se rozhodla nevypsat. Věřím, že na jaře už bude svět zase "normální" a uvidíme se.

Místo:

Cesta integrity, Nálepkova 197/14, Brno (na domě je číslo 14)

Cena:

1.750 Kč za celý cyklus pěti setkání
Nechci ale, abys kupovala "zajíce v pytli". Přijď na první setkání a o tom, zda absolvuješ celý cyklus se rozhodni až po prvním večeru.

Přibližný počet žen v kruhu:

14

S sebou:

Pohodlné oblečení ideálně dlouhou sukni, talisman ženství do středu kruhu, malou raw dobrotu (oříšky, ovoce čerstvé/sušené) či domácí buchty na posilněnou 😉

Vezmi svou vnitřní spokojenost do svých vlastních rukou...

Do kruhu v tuto chvíli přibírám 0 žen. Vyplněním přihlášky mi dáš vědět svůj předběžný zájem, až budu kruh opět otevírat, ozvu se.

Cesta ženství, cesta k sobě - očima Evy a Lucie:

Díky setkání se Silvi a s dalšími ženami jsem poznala, že moje tělo ví. Vždycky. Ví, co potřebuje, co se mu líbí a co ne. Snažím se jej víc poslouchat a míň jeho signály ignorovat a potlačovat.
Změnila jsem přístup k sobě ve chvílích, kdy jsem v krizi - ve stresu, v silných emocích, kolotoči beznaděje nebo když zamrzám a vypínám. Místo přesvědčení, že to musím prožít, vydržet, rozpitvat apod. pro sebe udělám něco jednoduchého příjemného. Vyčůrám se, najím se, zabalím do tepla, dupu nohama...
V kruhu žen jsem sytila svou hlubokou potřebu se ženami sdílet a vzájemně o sebe pečovat.
Eva Krásenská
Cyklus setkání mi přinesl do života pocit bezpečí a celkového uvolnění, na těle i na duši. Poznala jsem nádherné ženy, díky kterým jsem pochopila, že v tom „necitlivém“ světě nejsem sama, a že jsem v pořádku tak, jak jsem. Že se můžu cítit dobře ve svém těle, že se na jeho signály můžu spolehnout a nemusím být pořád „v hlavě“. Že se můžu zkrátka projevovat se vším všudy a žít naplno.

Největším momentem AHA pro mě bylo pochopení, že lítost, kterou jsem velmi často prožívala, je jen neprojeveným hněvem! Silvinka mi doporučila, napsat si seznam věcí a situací, které mě štvou. Nestačila jsem se divit, jak je seznam dlouhý a co všechno jsem roky „překusovala“! Nyní pokud cítím jen náznak lítosti, okamžitě se podívám zpět a hledám onen skrytý hněv. Nelibou situaci vyřeším v začátku, takže lítost už pak nemá šanci ☺. Druhý AHA moment se týká vlastního projevování se. Už chápu, že když si nedovolím se autenticky projevovat v každodenním životě, nemůžu se projevovat ani v životě intimním. Od té doby odhazuji masky a dovoluji si žít nedokonalost, náladovost, zkrátka být sama sebou i před partnerem. Cítím se nyní ve vztahu svobodnější, respektovanější a krásná ☺.

Pravidelná setkávání s ženami byla pro mě velmi posilující. Nikdy předtím jsem netušila, co dovede vzájemné sdílení, citlivé opečovávání, podpora a přijetí! Přinesl mi do života kamarádky, v jejichž přítomnosti se cítím více než doma ;).
Děkuji Vám, Krásky :*
MUDr. Lucie Tomíčkováwww.prozivotvrovnovaze.cz

Opravdové štěstí je o rozhodnutí.

I ty můžeš být ve svém těle doma a díky němu naprosto přirozeně cítit svou vlastní energii.
A taky si jí užívat a naplno projevovat. Ať už tuto energii nazveme mužskou či ženskou, tím se opravdu můžeš přestat trápit.