Chceš se ve svém životě cítit bezpečněji a ve svém těle uvolněněji?
Zkus Mozek jako Buddha - program Lucie Kolaříkové, ve kterém získáš i mou terapeutickou podporu - otevřeno do 25. 10.

Předvánoční kruh
pro ženy

Na co se můžeš na setkání těšit?

To je tak trochu tajemstvím - i pro mě 🙂 -  protože večer nechávám, ať se sám utká z přítomného okamžiku a z aktuálních potřeb a naladění celé skupiny. A také z atmosféry Vánoc a Adventu.

Těšit se ale můžeš na večer, který se vždy snažím vést v ROVNOVÁZE a dát prostoru, jak osobnímu prožitku a tělu, tak našim příběhům a vzájemnému sdílení, tak momentům úplného ticha, kdy nemusíš vůůůůbec nic.

Kdy? Ve čtvrtek 17.  12. 2020 17: 30 - 20:30 hodin (ale konec je otevřený a když budeš chtít pobýt déle, můžeš)

Kde? Mé  centrum Cesta integrity, Nálepkova 197/14, Brno Jundrov

Cena? 250 Kč za setkání

S sebou pohodlné oblečení, malou zdravou (oříšky, ovoce čerstvé/sušené) či domácí dobrotu  na posilněnou 😉 a hlavně! 🙂 vezmi s sebou něco, co ti vždy pomůže naladit se na tento adventní a předvánočně-vánoční čas. Mohou to být "ingredience" na nějaký zvyk, tradici, může to být něco, co vždy o Vánocích vytváříš, vyrábíš, může to být i něco k snědku... zkrátka to, co ti pomáhá kouzlit Vánoční atmosféru 🙂

Akce je také v události na Facebooku.

Těším se na nás, moc, už mi po všech těch omezování a "nouzových stavech" moc chybíte 

Kruhem provází
Silvie Šabacká

Průvodkyně a terapeutka přístupu Somatic experiencig
Mou vášní je otevírat témata, o kterých se běžně nemluví a dát našemu prožívání zelenou i tam, kde v "normálním" světě bychom mohly vypadat bláznivě. Rozpouštět tabu, nepříjemná hodnocení či očekávání - místo toho uzavřít mír mezí myslí a tělem/emocemi. A nastolit tak pocity sounáležitosti, bezpečí a hluboké důvěry v sebe a v to, že je vše v pořádku a my jsme milované a přijímané přesně takové jaké jsme.
Věřím, že právě tak můžeme samy sobě vrátit naší sílu, šťavnatost a radost ze života.