Probouzení těla a ženské intimity

Tvé tělo je tvůj šestý smysl, potřebuje jen pozornost a čas...

Naše sexualita je dokonalým zrcadlem toho, jaký máme vztah sami k sobě, jak umíme (jestli vůbec) vnímat své tělo, jestli sebe známe a víme, co nám dělá dobře a umíme si o to také říct...

Probuzení těla a ženské intimity je komplexní nabídka, kdy se můžeme podívat na věci, které vás trápí a posouvat je dál - v tom smyslu, že uchopíme, co vy a vaše tělo potřebujete, a umožníme, abyste tuto svou potřebu mohla sytit a vyživovat. V rámci tohoto setkání, pokud to pro vás a vaše tělo bude v pořádku, můžete také zakusit sílu intimního doteku a vaginálního mapování, založeném na zaměření pozornosti pomocí vědomého doteku v intimní oblasti.

Pozor! Díky přístupu Somatic experiencing® (SE) už nemůžu pracovat jinak než jemně a postupně. Samotný dotek dokáže být velmi silný, především, když k němu přistupujeme vědomě. Proto jsou také má sezení jen a pouze v časovém rámci 1,5 hodiny, aby váš nervový systém měl jen tolik podnětů, které dokáže zpracovat a několik dní po našem sezení ještě integrovat.
Tato pozvolná cesta je naprosto stěžejní u závažnějších problémů např. v případě sexuálního obtěžování - určitě nedoporučuji práci s dotekem, ale naopak nejdříve ze všeho pomocí somatického prožívání obnovit váš pocit vlastních hranic a schopnost si je obhájit. A až budete opravdu cítit, že chcete přejít k doteku či k intimní práci, vyjednáme pro vás podporující a bezpečný způsob doteku.

Pro koho je probouzení těla?

  • Jsi často v hlavě, neumíš se při milování uvolnit či na něj vůbec nemáš chuť?
  • Nedokážeš se uvolnit, vnímat sebe sama a orgasmus je pro tebe neznámé slovo?
  • Po porodu se ti nedaří obnovit radost z milování, jako to bývalo dříve?
  • Trápí tě migrény, bolestivá či nepravidelná menstruace, nástřih hráze po porodu?

My ženy na sebe hodně tlačíme, společnost nastavená na výkon to jen podporuje. Když se to navíc zkombinuje s ženským perfekcionismem, je odpojení od sebe sama a vlastních potřeb na světě.

Ženské pohlaví spolu s dělohou jsou náš malý vesmír. Je v něm uložena naše moudrost i smyslnost, ale také naše bolestivé či nepříjemné prožitky. Někdy je bolest tak veliká, že se proti ní obrníme...

Můj přístup

Mou vášní je bořit mýty o tom, že nás v životě brzdí naše bloky. Díky vědomé a jemné práci s tělem (i intimitou), vedu klienty a klientky k tomu, aby to, s čím v podstatě bojují, je často velmi zdravý a moudrý mechanismus, se kterým nejen, že nemá smysl bojovat, ale je tady pro nás a my jej můžeme využít. Protože naše tělo vždycky ví a umí si poradit. A když tomu porozumíme (naše hlava to pobere a přestane s tělem bojovat), můžeme krok za krokem objevovat náš skrytý potenciál.

Když za mnou přijdeš s problémem: „Neumím se uvolnit při sexu.“ věř, že než se k tak citlivému tématu, jako naše intimita je, dostaneme, budeme spolu především hledat ten základní pocit bezpečí, díky kterému se tvé tělo uvolní SAMO, a který jsi někde na své životní cestě ztratila. Ženské tělo potřebuje hodně času, jemnosti a důvěry, díky kterému se může postupně otevírat.

A pokud přicházíš za technikou vaginálního mapování, pak tvé pánevní dno bude hlavně a především ve tvých vlastních rukách.

Doporučená délka setkání a časový rozestup mezi nimi?

Pracuji velmi jemně, aby tělo mělo prostor zaintegrovat novou zkušenost a zároveň abychom jej nezahltili - proto je také délka mých sezení 1,5 hodiny.
Chceš-li se vydat na cestu, je tady pro tebe nabídka balíčku více setkání. Potom mezi jednotlivými sezeními doporučuji rozestup od 1 do 3 týdnů. Dej svému tělu čas a mezi jednotlivá sezení zařad adekvátní rozestup, aby tvé tělo mělo kvalitní prostor na integraci nové zkušenosti.
Soupis celé mé nabídky i s cenami najdeš v Ceníku.

UPOZORNĚNÍ

Pokud vás zajímá jen a pouze technika vaginálního mapování, pak je mi líto, ale takto zaměřená pouze na cíl bez ohledu, zda je to teď a tady opravdu prospěšné pro vaše tělo, pracovat můžu, ale nechci. V naší na výkon zaměřené společnosti je těch „měla bych“ a “musím”, které na sebe ženy kladou až až.

Přicházíte-li za mnou, protože to po vás chce váš partner (a vy věříte, že jste to vy, kdo má problém v sexu), pak počítejte s tím, že nejdříve ze všeho budeme pracovat s vaší vlastní motivací, a jen toto téma často vydá na jedno celé sezení.

Reference

Silvi, včera v noci jsem na sobě aplikovala Tvou metodu, 4 hodiny to trvalo! Při setkání s bolestmi se uvolnilo hodně zloby! Pak dnes ráno chvilečka dodělávky a zmizela stálá bolest hrudní páteře! Zázračná hloubka! Díky
ÁgiPo přednášce o Léčení jizev
Mně i jizvě se daří dobře, ještě ve mně doznívá masáž.... A hlavně mám najednou pocit nějaké větší vnitřní síly a pohody, nejsem „přepůlená“ 😉 Doma si jizvičku masíruji, nebo aspoň hladím, rituál jsem si ještě nezavedla, ale dělám to pravidelně i intuitivně 🙂 Nějak se teď ráda hladím.
KláraLéčení jizev
Je to jako bych chtěla plout na člunu na moři, ale ten člun byl vyfouknutý... A teď se mu naplnila jedna kapsa 🙂
ŠtěpánkaProbuzení ženské intimity

Chceš objevit svou sílu a potenciál,
ale také křehkost a zranitelnost?

Chceš ve svém životě zažívat vášeň a radost z každého i "obyčejného" okamžiku?

Soupis celé mé nabídky i s cenami najdeš v Ceníku.