Daruj svým blízkým na Vánoce ten největší dárek - SEBE. Přítomnou, spokojenou a uvolněnou.
Dopřej si pohodové 3 týdny mé podpory i pohlazení v citlivě vedeném audio-provázení ZPOMAL člověče.

Začněme žít!

I PŘESTO, ŽE si uvnitř neseš (možná i velké a staré) zranění nebo se právě cítíš ztracená, MŮŽEŠ žít naplněný, smysluplný život.

Znovu-objevit lehkost, smích, cítit úlevu, uvolnění, klid.

Život je jen jeden, není každodenní, pracovní, rodinný nebo milostný. Je jen jeden a je tvůj.

Chceš-li už konečně "přestat řešit" a mít čas na to, co ti dříve přinášelo radost, jsi tady správně.

Silvie Šabacká

Průvodkyně světem intimity a moudrosti těla

Jak pracuji
aneb

Kudy zpátky na svou vlastní cestu

Možná jsi jen na chvíli sešla ze své cesty, ztratila se a nevíš kudy.

Cesta sama není výzva. Jsme pro ni všichni od přírody vybavení a nachystaní - naše vlastní tělo a emoce jsou úžasní průvodci. My po této cestě jenom často nejdeme, protože svým průvodcům neumíme naslouchat a správně je používat.
Neukážu ti tvou cestu, každý máme svou osobitou, každá je jiná a proto jí můžeme objevovat jen my sami. Ukážu ti ale něco mnohem důležitějšího. Jak se vždy znovu a znovu vrátit zpět k sobě, nabrat správný směr a znovu (a lépe :)) vykročit tudy, kudy máš/chceš jít. Vstříc svým cílům a snům. A nejen to!

Budeš jednat v souladu se sebou tzn. s každým krokem budeme neustále regulovat míru stresu a napětí, aby..., budeme se spolu často smát a i když to bude někdy k..a těžký, s každým krokem budeš cítit větší a větší úlevu, vlastní svobodu a sílu.

Ukážu ti jak.

 

Jak na to?

  1. Učím tě rozpoznávat signály. Neustále si všímáme jakékoliv známky stresu, napětí, tlaku, nekomfortu v těle, které ti vždy dostatečně dopředu hlásí, že se začíná dít něco, co bys neměla dělat / co není v pořádku se tomu vystavovat / co je pro tebe nezdravé. A BEREME JE VÁŽNĚ! Nebudeš díky tomu dělat nic, co tě stresuje a díky tomu ještě více zhoršuje tvou aktuální situaci.
  2. Co tedy pro tebe je zdravé? Vytvářím vhodné podmínky, které stres, napětí, tlak, nekomfort v těle odbourávají. Jinými slovy se učíš kouzlo seberegulace, ať už jednoduchým (ale ne snadným) zastavením a pozorováním tady a teď, zklidněním nebo vybitím.
  3. .....