Moudrost ženského těla a intimity

Předsevzetí nefungují, protože jsou jen v hlavě.
Začni nový rok prožitkem, který do tvého těla "zapíše" změnu jednou provždy!

Seminář o tom, jak porozumět svému tělu, začít více cítit sebe sama,
díky tomu osvobodit svou sexualitu 
a
obnovit přístup ke své životní radosti a vlastnímu potenciálu

Pokud právě teď cítíš, že nejsi “napojená”, rozhoduješ se převážně hlavou a máš problém stanovit a ustát si svoje hranice vůči partnerovi, dětem a jiným blízkým, má to dobrý důvod.
Tedy spíše mělo. Tvoje “já” se v dětství naučilo mechanismy, které byly tehdy důležité a prospěšné (protože Ti v konečném důsledku umožnily přežít).

Tehdy jsi byla malá a některé situace na Tebe prostě byly moc. To, co bys hravě a vědomě zpracovala jako dospělá, tehdy za tebe dělalo tvoje tělo nevědomě. Byla jsi na to prostě příliš malá a možná i sama...

Tyto vzorce, pokud jsi s nimi nepracovala, s tebou zůstávají dál, a to i přesto, že už dávno “jsi dospělá, takže bys už přece měla být svobodná a šťastná”.
Tvoje hlava to sice ví, ale tělo potřebuje bezpečné prostředí a dostatek času, aby si každá jeho buňka mohla rozpomenout na to, že MŮŽE.

Co si odneseš domů?

Lepší orientaci v tom, co tvé tělo potřebuje, aby(s)

 • ses cítila více v bezpečí v intimních vztazích a vůbec v životě
 • více naslouchala svému tělu (a intimitě) a měla tak větší důvěru v sebe (a tím i v partnera)
 • dokázala být plněji tady a teď a napojila se tak na moudrost, kterou v sobě všechny máme
 • ses mohla uvolnit a odevzdat se (partnerovi i životní energii)
 • ses cítila krásná a přijímaná (sebou sama a tím i partnerem a ostatními blízkými 😉
 • ses v životě cítila svobodná a ne jako oběť

Možná si kladeš otázku, jak tohle můžu vědět

Posledních 8 let jsem se snažila porozumět tomu, proč v některých intimních chvilkách buď brečím nebo ještě lépe – úplně opustím tělo, proč ztrácím důvěru v patrnera, který mě miluje, a prožívám nechuť k něčemu tak krásnému, jako milování muže a ženy může být.
Teprve teď mohu říct, že díky zvědavosti najít odpovědi na otázku “co mi tím mé tělo chce říct” sama sobě více rozumím, cítím svoje hranice a respektuji své tělo tak, že dokážu ustát situace, ve kterých jsem se dříve nechala vyprovokovat a rozzuřit a nebo naopak “převálcovat” (a někdy jsem si ani neuvědomovala, že se vlastně nechávám “válcovat”).
To mi dává větší pocit bezpečí a svobodu dělat to, co cítím, že potřebuji já nebo mí blízcí. Už nejsem oběť situací, ale sama je vytvářím. Jsem svohodná. A to i přesto, že i já mám pořád svoje témata a bolístky... Ale už vím, že si s nimi poradím 😉

O čem není tento seminář

Nikdo ti nebude říkat, že “máš problém, který musíš pustit”, že bloky jsou špatné a je potřeba je odstranit, že takové a takové emoce “nejsou pro tebe zdravé”, že by ses měla přeprogramovat a cítit lásku, nebo že stačí si věci jen vizualizovat, meditovat, a všechno přijde samo, protože si to přitáhneš do života...

Stejně tak tento workshop není primárně o vzrušení a orgasmech. Mnoho (i velmi kvalitních) seminářů nabízí rozšiřování potěšení, což podle mého názoru ne vždycky jde tak jednoduše, a některé ženy pak mají špatný pocit z toho, že v této oblasti selhávají.

Je třeba dělat věci ve správném pořadí. Orgasmy přijdou samy poté, co svému tělu dáš bezpečné hranice, pochopíš jeho reakce a budeš láskyplně objímat tu zranitelnou část sebe sama.

O čem ještě je tento seminář

 • Odkrývání našich postojů v oblasti intimity jemným a citlivým přístupem, který je právě s tématem sexuality tak potřeba.
 • Půjdeme krok za krokem. S respektem k tvému tempu a hranicím.
 • Zažiješ spoustu péče v rámci bezpečného ženského kruhu. Věř mi, ženské láskyplné srdce i ruce Ti nenahradí žádný muž (a to ve vší úctě k mužům).
 • Jemné a vyživující masáže.
 • Vzájemná inspirace, sdílení se stejně naladěnými ženami (zjistíš, že tvoje témata rozhodně nejsou jen tvoje, což samo o sobě přináší značnou úlevu)
 • Prožitkový tanec, sílu rituálu, probouzení radosti, smích...
 • Pochopení toho, co Ti tělo chce říct. To, co jiní nazývají “blokem”, já pojmenovávám “mechanismem ochrany”, který může být našim výborným životním kompasem. Jen je potřeba si uvědomit k čemu si jej naše tělo vytvořilo a na co jej potřebuje (co nám tento “kompas” v těle ukazuje).
 • A hlavně, to vše je především o tvém krásném ženském těle.

Cítíš, že tvoje tělo jásá, jenom když čteš body předcházejícího seznamu?

Skvělé znamení. Tělo je totiž moudré a ví dobře, co potřebuje. Jenom naše hlava to často blokuje s tím, že to přece není dobrý nápad opustit rodinu a někde jen tak být a “nic nedělat”.

My ženy máme často obdivuhodnou schopnost upřednostňovat práci, manžela, děti, dokonce i domácí zvířata a péči o domácnost před péčí o sebe sama.

Je ale důležité si uvědomit, že pokud neopečuješ sebe jako první, dřív nebo později vyhoříš (vím o čem mluvím). Přijdeš o svoji energii, pro kterou si tě tvůj muž vybral a nakonec nikomu, ani dětem, nebudeš ku prospěchu. Budeš dělat věci mechanicky, bez zájmu. A to nikdo nechce. Ani ty.

Zasloužíš si víc!

6 postupných kroků ke tvé životní radosti

 • 1
  Naprosto zásadní a nutnou podmínkou pro každou živou bytost, je pocit bezpečí.
 • 2
  Teprve když se cítíme v bezpečí, přijde uvolnění, pro které nemusíme nic dělat. Tělo se uvolní samo.
 • 3
  Až v momentě, kdy se uvolníš, začneš více vnímat své tělo – začneš si uvědomovat nejen co je nepříjemné, ale také, co je pro tebe příjemné.
 • 4
  Díky tomu můžeš "příjemné" rozšiřovat a "nepříjemné" poléčit.
 • 5
  Čím více příjemného jsi schopna cítit, tím se rozšiřuje tvůj potenciál prožívat radost, potěšení (nejen v sexualitě) a lásku k sobě sama.
 • 6
  Čím láskyplnější k sobě budeš, tím snadněji se rozhodneš, zda je čas nepříjemné pocity poléčit a nebo nastavit jasnou hranici a říct: "Ne."

Pouze takto se lze dostat k opravdovému potěšení. Žádné zkratky neexistují. A pokud ano, tak jsou krátkodobé.

Tím, že pracujeme s tělem, změny v prožívání života jsou trvalé.

Představ si, jaké by to bylo cítit se ve svém těle jako doma. Jak by se změnil tvůj život, kdyby ses rozhodovala na základě vrozené intuice, věděla o svých darech a uměla je používat pro dobro ostatních.

Jak by se změnily tvoje vztahy, pokud bys věděla, že ve skutečnosti ti nikdo nemůže ublížit, protože víš, kde končíš ty a začíná ten druhý? Jak by se ti asi žilo, kdyby sis přestala věci (zejména kritiku) brát osobně a cítila se krásná?

Cítíš to?

Pokud ne, nevadí... Je to jen otázka vědomého přístupu k tvému tělu, trpělivosti a času 😉

Termín: pátek-neděle 22. - 24. ledna 2016

Začínat budeme v pátek v 18. hodin večer, končit v neděli kolem 16. hodiny odpoledne.

Místo konání: Penzion Slunečnice, Kuřimská Nová ves 2E, kousek od Brna

Cena: Kurzovné 2.700,- Kč + plná penze a ubytování 1.100,-Kč

S láskou, jemností a hravostí se postavme ke svému tělu jako k posvátnému chrámu, kde naše sexualita je jeho zdravou součástí, která přináší živou vodu pro tělo i duši.

Přidej se k nám a pootevři dvířka ke své živosti a hravosti...

Předsevzetí nefungují, protože jsou jen v hlavě.
Začni nový rok prožitkem, který do tvého těla "zapíše" změnu jednou provždy!

Počet míst je omezený (min i max počtem účastnic), aby mohla být práce co nejvíce osobní, zároveň však s podporou naladěné skupiny žen.

Přihlaš se, pokud chceš pochopit svoje tělo a to, co ve skutečnosti ovlivňuje tvůj postoj k sexualitě a tím ke tvé ženskosti, prožívání radosti a života jako takového. Chceš-li žít svobodně svůj život a svoji ženskost, je to jen tvoje volba.

Máš malé děti, chtěla bys přijet, ale přijde Ti nemožné se trhnout?

Obklopeny malými dětmi velmi často zapomínáme na sebe sama, na to, že i my potřebujeme pohlazení, péči, něhu a čas pro sebe. Ale jedině tehdy, když si dopřejeme čas jen a jen pro sebe, kdy se můžeme setkat samy se sebou a nasytit svou duši, jsme pro naši rodinu největším přínosem.
Protože věřím, že šťastná máma = šťastné partnerství = šťastné děti a celá rodina, tak pokud jsi zrovna ty na mateřské dovolené, mám pro tebe dárek v podobě slevy 15 % na kurzovném a srdečně tě zvu (pokud jsi už využila jinou slevu, slevy se nesčítají).

 

POZOR! Tento seminář není pro tebe, pokud věříš tomu, že...

 • za to, jak se cítíš, mohou druzí
 • ženská setkání jsou obyčejná slepičárna
 • to, jak se teď momentálně máš a jak se Ti (ne)daří v intimních vztazích, nemůžeš Ty sama změnit

Jen obyčejný tanec nám rozproudí krev v žilách.

Obyčejný nádech v nás probudí život.

Jeden obyčejný dotek v nás může vyvolat lásku.

Těším se!

Mou vášní je otevírat témata, o kterých se běžně nemluví a díky tomu rozpouštět tabu o našem těle, menstruaci a také sexualitě. Věřím, že právě tak můžeme samy sobě vrátit naší sílu, šťavnatost a radost ze života.

Silvie

Co říkají naše účastnice?

Nádherné stretnutie samej so sebou, posvätnou sexualitou a radostnú oslavu ženstva.
Tento seminár mi vytvoril priestor prežiť svoju sexualitu úplne inak. Úplne inak ako som ju zažívala doteraz, či už sama alebo so svojim partnerom. Bez očakávaní od seba, od druhého, bez hodnotenia, bez balastu. Jednoducho, prirodzene a čisto. Celý víkend som prežívala pocit totálnej pokory a úcty k ženskému telu. Obdivovala som to, aké dokážeme byť krásne, ak si to dovolíme. Všetci máme strach, že nebudeme dosť dobrí, zaujímaví, dosť krásni a príťažliví, že tomu druhému nevyhovieme. Seminár pre mňa otvoril dvere do 13. komnaty, do samej seba, kde tento strach neexistuje. Len precítenie a radosť. A to všetko v absolútnej jednoduchosti. Ďakujem :*
Sašajaro 2015
Ale co si Silvi v sobě nesu, je tvoje živelnost. ...Uvědomovala jsem si víc než jindy, jak jsi přirozená v dotyku a vlastním projevu a jak s tím máme více či méně ostatní problém. Svět dotyku je pro mě zjevením. Vlastně je to zvláštní. Na Zemi už je člověk nějaký ten pátek s tělem a dělá, že ho nemá.... Tuším, že nadešel čas ho prozkoumat. Postupně, plynule, přirozeně....;-). Mám kliku, že jsem Tě potkala! Dík. 🙂
Kristina jaro 2015
Vas seminar s Vladkou sa pre mna ukazal, ako to najlepsie co som si mohla z tej sirokobsiahlej ponuky vybrat. Odhodlala som sa, aj ked to ide velmi tazko urobit v svojom zivote kroky, na ktore som nemala odvahu. Dakujem za Vasu podporu a pochopenie. Ano prisla som do LOTUSU ako zranena zena, plna uzkosti a strachu. Neviem ako sa vyjadrit, neviem ako to opisat ale bol to pre mna velmi velmi pozitivny vikend. Ludia, prostredie, Vase ziadne otazky. Odchadzala som s velmi dobrym pocitom, ze sa vo mne zacala prebudzat ta schovavana, zablokovana zena. Tie zeny, ktore tam boli mi povedali, to co som davno nepocula, alebo nechcela pocut.
Zuzanačervenec 2015
Prišla som domov taka vláčna, makka a mala som v sebe tolko lasky ako uz dávno nie...mala som chuť všetkých mojich doma stiskat a objímat a najviac si to vychutnával muž, ktorý by ma určite posielal na ženské kruhy pravidelně ako na klavír☺ Bol to naozaj velmi silný víkend a ja som velmi šŤastná hlavně za naše dve dceéy, s ktorými budem ešte viac bezprostredne a ludsky, bez dlhého uvažovania ako, hovorit o všetkých životných témách a pripominať im aké su krásné a ženské.
Katarínačervenec 2015