Moudrost ženského těla a intimity

 

Získej přístup ke svému potenciálu

Nech si dát kurz jako dárek 🙂
Při zaplacení kurzovného do 24. 12. získáš slevu 20 %.

 • Dovoluji si být milována?

   

 

 • Jsem se svou Milenkou v kontaktu?

   

 • Dokáži přijímat její dary, které má pro mě i mého partnera?

   

 • Jak se mění její kvality v průběhu mého menstruačního cyklu?

   

 • A když přijde rodina, jak být Matkou, ale zůstat i Milenkou?

Jak (znovu)pochopit svého partnera?
Jak ještě více osvěžit krásný a fungující vztah?
Jak se jednoduše naučit pracovat se svou sexuální energií?

Přijďte jen tak spolu pobýt a udělat si vědomý čas jen a jen pro sebe.

Objetí a dotek je to první, co na tomto světě čekáme. Dotek je to, čeho se nám s přibývajícím věkem dostává stále méně. Láskyplný dotek je často to, co nám v dlouhodobém partnerství chybí i přesto, že s partnerem/partnerkou sexuálně žijeme.

Jak to udělat, abychom se v partnerství i na fyzické rovině opravdu vyživovali a milovali?

Naše odpolední setkání bude sice o doteku, ale "ve vší počestnosti" 🙂 Stačí si vzít jen pohodlné oblečení a deku  a polštářek pod sebe na sezení/ležení a případně nějakou malou raw dobrotu na společné občerstvení.

Partnerské vztahy a sexualita ztroskotávají velmi často proto, že nerozumíme citlivosti toho druhého a že nám chybí nástroje, abychom spolu dokázali komunikovat a rozpustit nepochopení, hněv či bolest.

Na našem podvečerním setkání se naučíte metodu jak efektivně komunikovat nejen se svou partnerkou, ale třeba i v týmu v práci. Jedná se o prastarou metodu z indiánské tradice, která se nyní jako znovuobjevené používá i ve firmách.

Setkání bude nejen o komunikaci, ale také o vašem párovém prožitku. Ti z vás, kteří byli na první večeru 13. 11., budou mít možnost zúročit a prohloubit své zkušenosti z domácí praxe.

Přijďte strávit večer se svým partnerem, se svou partnerkou.

 

Je to tak prosté, často stačí si jen na sebe najít pár hodin času, vzájemně si naslouchat, spočinout v doteku, který ten, kdo přijímá v tu chvíli nejvíce potřebuje. Z prožitkových večerů Návrat k sobě budete odcházet osvěženi, inspirování, ale především (opět) ruku v ruce se svým partnerem či partnerkou.

Kdy: v sobotu 11. února od 10:00 do 18:00

Pozor! Na místě není zvonek ani signál, proto prosíme o včasný příchod.

 

Kde: centrum Cesta integrity, Nálepkova 14, Brno Jundrov

 

Za kolik: 750 Kč za osobu při platbě předem, 850 Kč při platbě na místě

Aktuálně zbývá 0 míst.

Do zahájení semináře zbývá:

Zaujal Tě náš Cyklus večerů, ale zmeškala jsi některá setkání? Nevadí, večery jsou otevřené, můžeš přijít i na jeden večer, ale samozřejmě přítomnost na celém cyklu Ti o sobě samé dá ucelenější obrázek.
Vždy si budeme povídat o tom, co nám do života přinesl archetyp, kterým jsme se zabývaly minule, a tak se snadno do skupiny začleníš, i když přicházíš poprvé.

Večerem provázejí

Silvie Šabacká

Mou vášní je otevírat témata, o kterých se běžně nemluví a díky tomu rozpouštět tabu o našem těle, menstruaci a také sexualitě. Věřím, že právě tak můžeme samy sobě vrátit naší sílu, šťavnatost a radost ze života.

Olga Kupková

Své ženství a ženskost jsem hledala velmi dlouho a podařilo se mi to až prostřednictvím ženských přechodových rituálů. Nyní je sama tvořím a s radostí sleduji, jak i další ženy objevují svou cestu…

Večerem

provázejí

Silvie & Lucie

Těšíme se na vás!