Cesta ve dvou

Konzultace či výuka pro páry

Seminářů na téma sexualita je velká řada, já se ale chci zaměřit na prostor intimity, prostor, kde jsme spolu nejen v radosti, ale také v bolesti. Protože bez intimity je sexualita jen prázdným projevem.

Z vlastní zkušenosti vím, že takový vyhrazený čas "jen pro nás" dává prostor na jedné straně zpracovat věci, které za běžného denního provozu nestíháme řešit nebo už na ně ani není energie, a na straně druhé prostor si zase k sobě najít cestičku, obnovit a osvěžit vazbu lásky, která mezi námi je. A především v období, kdy jsme jako rodiče plně zaměstnáni péči o dítě/děti, je takové "znovu nadechnutí" moc důležité. Děti jsou šťastné především tehdy, když mezi rodiči je krásná a silná vazba, která je důležitější než dítě, protože z této vazby je vyživovaná matka a následně dítě samo.

Možností, co bychom mohli společně objevovat je opravdu hodně - nabízím konzultace na poli intimity a sexuality, práci s vědomým dotekem, výuku masáží celotělových i intimních - proto potřebuji, abyste si především vy každý sám za sebe ujasnili vaše motivace, potřeby a cíle. Jen díky tomu můžeme mít pak všichni pocit dobře odvedené práce.

Výuka vědomé masáže celého těla

Pozn. používám slovo výuka, ale moje role spíše než "paní učitelky" je role průvodkyně, která Vás velmi ráda bude inspirovat pro objevování něčeho nového 🙂

Jak tedy taková individuální "výuka" probíhá?

 • V úvodní části si spolu popovídáme o tématech, která vás zajímají, ujasníme si Váš záměr aneb co byste rádi v partnerství rozvíjeli či oživili.
 • V praktické části vždy bude jeden z vás přijímat a druhý dávat. Dávajícího povedu. Potom se vyměníte a ten, kdo přijímal bude dávat. Tento způsob je úžasný, protože ten, kdo přijímá si užije 4ruční masáž a odpočine si, ten, kdo dává si prakticky krok za krokem vše projde.
 • Na závěr otázky a odpovědi.

Komplexní výuku se mi osvědčilo rozdělit do 3 bloků po 3,5 hodinách.

V prvním bloku se věnujeme tématům jako příprava prostoru, vzájemné naladění, jak využít i pouhou půl hodinu, princip aktivního přijímání.

V praktické části vás provedu celotělovou "masáží" erotogenních zón a pak se více zaměříme na zadní části těla a jednotlivým typům doteků.

V druhém bloku si zopakujeme to, co jsme se naučili v předchozím bloku, bude prostor na otázky/odpovědi.
V praktické části můžeme v rámci opakování přidat k masáži zad i masáž zadečku a případně i prostaty, která je pro muže v dnešní době velmi důležitá. A budeme se věnovat masáži přední části těla a povídat si o rozdílech mužského a ženského těla. A ještě více prohloubíme princip aktivního přijímání.

Ve třetím bloku pak zopakujeme celotělovou masáž a přidáme základy anatomie jak jí neznáte a výuku intimní masáže spolu s tématem, jak využívat vzrušení jako energii, kterou můžu rozvést do těla a tím si lidově řečeno "dobít baterky."?

Osobně mám s tímto postupem velmi dobrou zkušenost. Jednak se v průběhu tří bloků více poznáváme a na třetím bloku zjistíte, že i intimní masáž je stejně tak přirozená jako masáž celého těla. A druhak tím, že máme opravdu hodně času věnovat se doteku, opakovat a vy máte mezi jednotlivými bloky prostor doma trénovat, posouvá se také kvalita doteku a vzájemné komunikace. A toto je velmi potřebné v posledním bloku věnovanému intimní masáži.

Výuka vaginálního mapování

Celé sezení je věnované:

 • uvolnění celého těla partnerky, pánve,
 • intimní meditaci
 • a vaginálnímu mapování

Jak se na setkání nachystat?

Před tím než se sejdeme, prosím zamyslete se každý sám za sebe nad tím:

 • Co je má motivace?
 • Co se chci naučit, posunout, objevit? Vyhněte se uvažování, co by potřeboval váš vztah. Uvažujte prostě každý o sobě - co potřebuji a chci já, abych se vedle své partnerky/svého partnera mohl/a rozvíjet?
 • Co byste chtěl/chtěla, aby v setkání proběhlo - potřebuji něco říci, něco slyšet, něčemu u sebe porozumět, něco vysvětlit, na něčem se dohodnout, něčemu se naučit...

Jaký je záměr setkání?

Vnímám, že mnohem důležitější než abych vám vyjmenovávala techniky, které byste v páru mohli prozkoumat, je spíše můj záměr. A tím je vytvořit bezpečný prostor pro vás jako pár, ve kterém budete mít čas na sebe navzájem, na sblížení, vzájemné porozumění - protože holt muži a ženy vnímají stejnou situaci často jinak.

Ale taky pro prozkoumání nových možností nebo jen jednoduše zvědomění si toho, jak to teď v tomto životním období mám/máme.

 • Jaký je můj potenciál, kam bych se mohl/a posunout?
 • Jaký je rozdíl mezi sexualitou a intimitou?
 • Jak mohu podpořit svého partnera/partnerku?

Reference

Silvi, včera v noci jsem na sobě aplikovala Tvou metodu, 4 hodiny to trvalo! Při setkání s bolestmi se uvolnilo hodně zloby! Pak dnes ráno chvilečka dodělávky a zmizela stálá bolest hrudní páteře! Zázračná hloubka! Díky
ÁgiPo přednášce o Léčení jizev
Mně i jizvě se daří dobře, ještě ve mně doznívá masáž.... A hlavně mám najednou pocit nějaké větší vnitřní síly a pohody, nejsem „přepůlená“ 😉 Doma si jizvičku masíruji, nebo aspoň hladím, rituál jsem si ještě nezavedla, ale dělám to pravidelně i intuitivně 🙂 Nějak se teď ráda hladím.
KláraLéčení jizev
Je to jako bych chtěla plout na člunu na moři, ale ten člun byl vyfouknutý... A teď se mu naplnila jedna kapsa 🙂
ŠtěpánkaProbuzení ženské intimity

Chceš objevit novou dimenzi tvého vztahu?

Chceš ve svém životě zažívat vášeň a naplno si užívat své tělo?

Soupis celé mé nabídky i s cenami najdeš v Ceníku.