Konstelační rituály uctění a rozloučení se

 

Kruh pro ženy

 

V životě ženy je mnoho důležitých milníků, které potřebuji svůj čas a prostor k tomu, abychom s mírem a klidem v duši mohly jít svým životem dál. Mezi nejdůležitější považujeme

  • rozloučení se s nenarozeným dítětem a
  • odpoutání se od bývalého partnera.

Uznání toho, co bylo, vždy pomůže tomu, abychom plně vykročily do svého nového života bez zátěže z minulosti.

Rituál rozloučení se s nenarozeným dítětem

V naší společnosti jsme zvyklí mezi své děti počítat jen ty, které jsou tady živé s námi. Ale každá duše, která si byť jen na pár dní najde své "doma" v lůně matky, už navždy se svou matkou a rodinou zůstane provázána.

Je těžké rozloučit se s někým, koho jsme nikdy neměli v náruči.

Jak můžeme pustit své dítě, když jsme mu nikdy nemohli říct "Miluji tě."

V bezpečném kruhu žen vytvoříme most mezi světem hmoty a duše, aby ses mohla setkat se svým nenarozeným dítětem, vyslovit a vyslyšet to, co jste si nestihli říct, dát miminku najevo svou lásku i bolest ze ztráty.

Pokud by i tatínek dítěte vnímal, že je pro něj důležité se rozloučení účastnit, je jeho účast na vašem společném rituálu samozřejmě možná a vítaná.

Rituál odpoutání se od bývalého partnera

I rozchod s partnerem je součástí našich životů. Obvykle nebývá příjemný a my se jej jen snažíme nějak přežít a co nejrychleji zapomenout.

Často však zjistíme, že se nám nedaří zapomenout tak rychle, jak bychom chtěly. Život jde sice dál, ale my nejsme schopny si najít jiného partnera nebo v novém partnerství na bývalého partnera zapomenout.

Už nemusíš čekat, až čas vše vyléčí a smaže sám.

Kdy? V neděli 12. 6. 2016 od 10 do 19 hodin

Kde? Centrum Manaia, Riegrova 6, Brno

Cena? 1000 Kč pokud budeš procházet rituálem rozloučením se svým dítětem či odpoutání od bývalého partnera, 250 Kč pokud přicházíš jako podpora

 

S sebou pohodlné oblečení,  malou raw dobrotu (oříšky, ovoce čerstvé/sušené) či domácí buchty na posilněnou 😉

Jedině když nikdy nevyřčená slova a nevyjádřené emoce začneme projevovat, můžeme skutečně začít pouštět a od-pouštět také témata, která se k nim pojí.

Rituálem mohou (z časových důvodů) aktivně projít maximálně tři ženy. Kruh je zároveň otevřen všem ženám (podporující role), se kterými toto téma rezonuje a rády by svou přítomností podpořily rituál jiných žen nebo na svůj vlastní ještě nemají odvahu.

V budoucnu chystáme také rituál Léčení rodové linie, máš-li o něj zájem, můžeš se také předběžně přihlásit a zanechat nám tak svůj kontakt.

Silvie Šabacká

Mou vášní je otevírat témata, o kterých se běžně nemluví a díky tomu rozpouštět tabu o našem těle, menstruaci a také sexualitě. Věřím, že právě tak můžeme samy sobě vrátit naší sílu, šťavnatost a radost ze života.

Olga Kupková

Své ženství a ženskost jsem hledala velmi dlouho a podařilo se mi to až prostřednictvím ženských přechodových rituálů. Nyní je sama tvořím a s radostí sleduji, jak i další ženy objevují svou cestu…

Chcem poďakovať za úžasný večer. Bolo to veľmi silné, na zahrade som si prvý krát prežila tú najhoršiu bolesť, prvý krát som skutočne pripustila, že som prišla o miminko... Dnes v noci som mala sen a nejako mi to zapadlo... Cítim smútok a je to ok, som za to rada. Ale hlavne som rada, že tie hrôzy zo mňa vyšli, keď si predstavím, že som to všetko v sebe dusila niekoľko rokov! Ešte raz sa Vám chcem poďakovať za podporu v ten večer a Silvii a Olinke za krásny rituál, bolo to úžasné. Som rada že som do toho šla a som rada, že ste do toho šli so mnou.
Evaaktivní účast, říjen 2015
Ženy, bylo to silné, děkuji vám za odvahu a otevřenost. Moc mi to dalo. Pokora, Svoboda, Láska.
Janav podporující roli, říjen 2015
Ženské báječné, Tolik vám děkuju, ze jsme vas mohly včera vidět plakat, mohly s vámi plakat ... a smát se!!!! Tolik jsme se nasmály!!!! 🙂 Jsem tak spokojená, mělo to pro me netušenou hloubku pustit si vase příběhy k srdci a vyplakat je ven. Jsem unavená a široká jako moře. Mám sílu. Cítím, jak moc si vzájemně dáváme, kolik máme trpělivosti a pochopení... A lásky!! Jsem s Vámi živá a na svem míste. Můj zivot má cenu. Děkuju!
Irčav podporující roli, říjen 2015
Prý po rituálu vypadám jinak (potvrzeno od 2 lidí :), cítím se dobře, děti měly menší katarzi po ránu...
Pavlínaaktivní účast, říjen 2015