Zastav se!

 

Vánoční setkání pro ženy

 

Dáváš a sháníš dárky ráda?
Nebo si naopak užíváš, když je dostáváš?

Já musím říct, že miluju obojí. Ale nejvíce mě baví dárky, které nejsou jen na to, abych je vystavila v poličce, ale takové, které se dají nějakým způsobem „prožít“.

A protože věřím, že jen v kontaktu samy se sebou dokážeme být i pro naše nejmilejší tím pokojným a laskavým rodinným přístavem a krbem, připravila jsem si pro tebe, jako můj vánoční dárek, večer protkaný péčí.

 

Proč právě 3 dny před vánoci?

Říkáš si, co je to za zvláštní termín 3 dny před vánoci? A to je právě ono 🙂 Právě v předvánočním čase se nejvíce soustředíme na vše okolo (dárky, úklid, nákupy...) a zapomínáme na to nejdůležitější - na sebe sama.

Zároveň je to datum zimního Slunovratu - den kdy začíná přicházet světlo - zkracuje se zimní noc a prodlužuje den.

Pojďme strávit krásný večer a rozsvítit světlo v nás.

Budeš si moct vyzkoušet velmi jednoduchou techniku, která jen díky obyčejnému teplu může naše těla i srdce krásně "rozpustit" a uvolnit.
Zaměříme se na to, abychom se dostaly z hlavy zpátky ke svému tělu, abychom se dokázaly uvolnit (aspoň na tyto tři hodiny :), pustit všechny povinnosti a užít si jen přítomný okamžik.

Prostor bude také pro volné povídání a vánoční jarmark

Protože my ženy často milujeme krásné věci, látky, šperky, keramiku, knihy... otevírám tento večer také možnost vánočního jarmarku.
Máš-li nějaké své vlastní výrobky nebo něco, co víš, že doma nevyužiješ, ale je to krásné a někomu jinému by se to mohlo hodit třeba i jako vánoční dárek, klidně přibal s sebou.

Jarmark otevřeme od 20:30 spolu s volnou zábavou, povídáním či tancem.

Kdy? V pondělí 21. 12. 2015 od 18 do 20:30 hodin vedený program, poté volné povídání a vánoční jarmark 🙂

Kde?

Studio Slunce, Antonínská 5, Brno
Prostory svého tanečního studia nám majitelka Kateřina Kukosová poskytne také jako vánoční dárek zdarma.
Parkování ve dvoře, v okolních ulicí nebo v hotelu Slovan (ulice Mezírka).

Cena? ZDARMA - počítej pouze s příspěvkem 50,- Kč na moxu, kterou pro sebe večer využiješ a budeš si jí pak moct odnést domů.

S sebou pohodlné oblečení, deku pod sebe na sezení, malou dobrotu (oříšky, jablíčka, domácí buchta, cukroví, mošt, vánoční likér...) na posilněnou pro všechny. Máš-li, pak také věci na vánoční jarmark.

Těším se!

Mou vášní je otevírat témata, o kterých se běžně nemluví a díky tomu rozpouštět tabu o našem těle, menstruaci a také sexualitě. Věřím, že právě tak můžeme samy sobě vrátit naší sílu, šťavnatost a radost ze života.

Silvie

Zajímá tě, co dalšího jsem si pro tebe nachystala?