Záře ženy

Víkendový seminář o moudrosti těla, touze i bezpečí

My ženy bytostně potřebujeme zářit, být šťastné, spokojené a svou péčí, láskou, něhou zahrnovat všechno a všechny okolo sebe. Podstatou ženské energie je rozpínání, zaplnění prostoru.

Ale často kvůli různým vnějším okolnostem přirozenou záři a volnost naší ženské energie zastavíme.

Možná jsi jako malá uvěřila, že se nesmíš vztekat a projevovat živelně, nebo že nesmíš být moc hlasitá či dokonce křičet, možná jsi ani nikdy neměla své místo a svůj prostor, na jehož dveře by rodič zaklepal, když chtěl vstoupit.

To, jak v období dětství vnímáme svět, partnerství a své místo doma a vůbec na světě, silně ovlivňuje to, jak si budeme následně v dospělosti umět vytvořit své místo, domov a láskyplné, podporující a pečující partnerství.

Tvoje “já” se v dětství naučilo mechanismy, které byly tehdy důležité a prospěšné, a pokud jsi s nimi nepracovala, zůstávají s tebou dál. ALE teď už jsi dospělá a svobodná žena a přece máš právo volby a můžeš být plně šťastná!
Tvoje hlava to sice ví, ale tělo potřebuje bezpečné prostředí a dostatek času, aby si každá jeho buňka mohla rozpomenout na to, že opravdu MŮŽE.

Co si odneseš domů?

  • Pochopení toho, co ti tvé tělo chce říct. To, co jiní nazývají “blokem”, já pojmenovávám “mechanismem ochrany”, který může být našim výborným životním kompasem. Jen je potřeba si uvědomit k čemu si jej naše tělo vytvořilo a na co jej potřebuje (co nám tento “kompas” v těle ukazuje).
  • Vědomou práci s tělem, fyzický pohyb, prožitkový tanec vše za účelem probouzení radosti, živosti a smíchu...
  • Vzájemná inspirace, sdílení se stejně naladěnými ženami (zjistíš, že tvoje témata rozhodně nejsou jen tvoje, což samo o sobě přináší značnou úlevu)
  • Zažiješ spoustu péče v podobě jemných masáží a vědomého doteku v rámci bezpečného ženského kruhu. Věř mi, ženské láskyplné srdce i ruce Ti nenahradí žádný muž (a to ve vší úctě k mužům).
  • Možnost podívat se na některá svá témata konstelační technikou pod vedením Olgy Kupkové.
  • A hlavně, to vše je především o tvé krásné ženské podstatě, která potřebuje být viděna, slyšena a vyživována.

Každá z nás touží po

  • bezpodmínečné lásce,
  • láskyplné péči a podpoře od partnera,
  • možnosti zářit pro svého muže a vůbec svět,
  • a také být extatická, orgasmická a užívat si svou sexualitu.

Ve své praxi se tak často setkávám s obrovským rozporem až paradoxem toho, po čem toužíme a co přitom ve svém každodenním životě žijeme, že jsem se rozhodla přesně na toto zaměřit tento seminář.

Zadaná žena nebo Osobní svoboda?
Milenka nebo Matka?

Nepřipomíná ti to trochu Peníze nebo Život?

Musí být životní role matky/zadané ženy skutečně v rozporu s tou pulzující, živoucí a jiskrnou části tebe sama? Opravdu se milenka v nás může projevovat jen když je "svobodná"?

Jak dlouho chceš ještě čekat než se tě tvůj muž láskyplně a bez očekávání dotkne?
Jak dlouho se budeš vymlouvat na to, že na radosti v životě není čas?

Bez ohledu na to, zda máš nebo nemáš děti, zda jsi zadaná, vdaná či ne, jsem si jistá, že uvnitř tebe stále doutná touha naplno žít, brát si plnými doušku lásku a něhu, prožívat romantiku a radost každý den.

My ženy máme často obdivuhodnou schopnost upřednostňovat práci, manžela, děti, dokonce i domácí zvířata a péči o domácnost před péčí o sebe sama.

Je ale důležité si uvědomit, že pokud neopečuješ sebe jako první, dřív nebo později vyhoříš (vím o čem mluvím). Přijdeš o svoji energii, pro kterou si tě tvůj muž vybral a nakonec nikomu, ani dětem, nebudeš ku prospěchu. Budeš dělat věci mechanicky, bez zájmu. A to nikdo nechce. Ani ty.

Možná si kladeš otázku, jak tohle můžu vědět

Od porodu mé nyní už 6ti-leté dcery jsem se snažila porozumět tomu, co v mém manželství dělám špatně, proč nemůžu mít něžný dotek a lásku svého muže jako dřív....
Teprve teď mohu říct, že díky zvědavosti najít v tom všem především sebe sama, teď mnohem zřetelněji vím, kdo jsem, cítím jasněji své hranice a respektuji své tělo tak, že dokážu ustát situace, ve kterých jsem se dříve nechala vyprovokovat, rozzuřit a nebo naopak potlačit a zahltit potřebami druhých.
To mi dává větší pocit bezpečí a svobodu dělat to, co cítím, že potřebuji . Už nejsem oběť situací, ale sama je vytvářím. Jsem svobodná. A to i přesto, že i já mám pořád svoje témata a bolístky... Ale už vím, že si s nimi poradím 😉

O čem není tento seminář

Nikdo ti nebude říkat, že “máš problém, který musíš pustit”, že bloky jsou špatné a je potřeba je odstranit, že takové a takové emoce “nejsou pro tebe zdravé”, že by ses měla přeprogramovat a cítit lásku, nebo že stačí si věci jen vizualizovat, meditovat, a všechno přijde samo, protože si to přitáhneš do života...

Stejně tak tento workshop není primárně o vzrušení a orgasmech. Mnoho (i velmi kvalitních) seminářů nabízí rozšiřování potěšení, což podle mého názoru ne vždycky jde tak jednoduše, a některé ženy pak mají špatný pocit z toho, že v této oblasti selhávají.

Je třeba dělat věci ve správném pořadí. Orgasmy přijdou samy poté, když nastavíš pro své tělo bezpečné hranice, pochopíš jeho reakce a budeš se láskyplně starat o tu křehkou a zranitelnou část sebe sama.

Termín: pátek-neděle 17. - 19. června 2016

Začínat budeme v pátek navečer kolem 17. hodiny, končit v neděli kolem 16. hodiny odpoledne.

Místo konání: Centrum Buchov, Postupice 3 (mezi Prahou a Brnem)

Cena: Kurzovné 2.700,- Kč (pro maminky na mateřské sleva 15 %) + 1440,- Kč plná penze v podobě výborného vegetariánského jídla a ubytování (v případě spaní na postelích příplatek 200,- Kč)

Daruj sama sobě prožitek, který do tvého těla "zapíše" změnu jednou provždy!

Počet míst je omezený (min i max počtem účastnic), aby mohla být práce co nejvíce osobní, zároveň však s podporou naladěné skupiny žen.

Zárukou Ti může být i fakt, že v mém asistentském týmu je ta nejzasvěcenější expertka přes sebelásku a práci s vnitřním dítětem Lucie Kolaříková.

Těším se!

Mou vášní je otevírat témata, o kterých se běžně nemluví a díky tomu rozpouštět tabu o našem těle, menstruaci a také sexualitě. Věřím, že právě tak můžeme samy sobě vrátit naší sílu, šťavnatost a radost ze života.

Silvie

Co říkají účastnice již proběhlých seminářů?

Prišla som domov taka vláčna, makka a mala som v sebe tolko lasky ako uz dávno nie...mala som chuť všetkých mojich doma stiskat a objímat a najviac si to vychutnával muž, ktorý by ma určite posielal na ženské kruhy pravidelně ako na klavír☺ Bol to naozaj velmi silný víkend a ja som velmi šťastná hlavně za naše dve dcérky, s ktorými budem ešte viac bezprostredne a ludsky, bez dlhého uvažovania ako, hovorit o všetkých životných témách a pripominať im aké su krásné a ženské.
Katarínačervenec 2015
Ale co si Silvi v sobě nesu, je tvoje živelnost. ...Uvědomovala jsem si víc než jindy, jak jsi přirozená v dotyku a vlastním projevu a jak s tím máme více či méně ostatní problém. Svět dotyku je pro mě zjevením. Vlastně je to zvláštní. Na Zemi už je člověk nějaký ten pátek s tělem a dělá, že ho nemá.... Tuším, že nadešel čas ho prozkoumat. Postupně, plynule, přirozeně....;-). Mám kliku, že jsem Tě potkala! Dík. 🙂
Kristina jaro 2015
Celý víkend som prežívala pocit totálnej pokory a úcty k ženskému telu. Obdivovala som to, aké dokážeme byť krásne, ak si to dovolíme. Všetci máme strach, že nebudeme dosť dobrí, zaujímaví, dosť krásni a príťažliví, že tomu druhému nevyhovieme. Seminár pre mňa otvoril dvere do 13. komnaty, do samej seba, kde tento strach neexistuje. Len precítenie a radosť. A to všetko v absolútnej jednoduchosti. Ďakujem :*
Sašajaro 2015
Neviem ako sa vyjadrit, neviem ako to opisat ale bol to pre mna velmi velmi pozitivny vikend. Ludia, prostredie, Vase ziadne otazky. Odchadzala som s velmi dobrym pocitom, ze sa vo mne zacala prebudzat ta schovavana, zablokovana zena. Tie zeny, ktore tam boli mi povedali, to co som davno nepocula, alebo nechcela pocut.
Zuzanačervenec 2015