(Znovu)objevte krásu
a moudrost svého těla.

"Každý pocit, prožitek, vzniká nejdříve v našem těle, a proto dokážeme jeho případný emoční náboj také skrze vědomý a láskyplný dotek na našem těle rozpustit. Bez zbytečného analyzování. Není potřeba vědět, kde jaký pocit vznikl a proč. Důležité je jeho procítění a uvolnění."

Silvie Šabacká

Průvodkyně světem intimity a moudrosti těla

Provedu vás na cestě (zpět) ke svému tělu

PROŽÍVÁNÍ
SVÉHO TĚLA

Somatic experience

Pro somatickou práci s tělem je stěžejní zpomalení a uvědomování si toho, co SKUTEČNĚ se teď v nás děje, když si povídáme o tématech, která vás trápí či byste si pro sebe přáli posunout, pochopit, změnit...

LÉČENÍ
JIZEV

nejen po porodu

Lidé jsou často velmi překvapení, když zjistí, jak jizva ovlivňuje jejich tělo a celkové prožívání, a kolik stresu může být "v její paměti" uloženo. U císařské jizvy je běžná bolest beder a "odpojení" spodní části těla...

PROBUZENÍ
ŽENSKÉ INTIMITY

a její léčení

Ženské pohlaví spolu s dělohou jsou náš malý vesmír. Je v něm uložena naše moudrost i smyslnost, ale také naše bolestivé či nepříjemné prožitky. Někdy je bolest tak veliká, že se proti ní obrníme...

Co dalšího můžete udělat pro sebe a své tělo?

Kdo jsem?

Mou vášní je jemně otevírat témata „o kterých se nemluví“ a přinášet do nich lehkost, soucit a nový život, abychom mohli naplno prožívat léčivou sílu, kterou naše intimita má. Vedu individuální terapie či výuku pro páry, ženské kruhy a jednodenní workshopy zaměřené na vlastní prožitek a zkušenost těla.

Co říkají moji klienti

Silvi, včera v noci jsem na sobě aplikovala Tvou metodu, 4 hodiny to trvalo! Při setkání s bolestmi se uvolnilo hodně zloby! Pak dnes ráno chvilečka dodělávky a zmizela stálá bolest hrudní páteře! Zázračná hloubka! Díky
ÁgiPo přednášce o Léčení jizev
Mně i jizvě se daří dobře, ještě ve mně doznívá masáž.... A hlavně mám najednou pocit nějaké větší vnitřní síly a pohody, nejsem „přepůlená“ 😉 Doma si jizvičku masíruji, nebo aspoň hladím, rituál jsem si ještě nezavedla, ale dělám to pravidelně i intuitivně 🙂 Nějak se teď ráda hladím.
KláraLéčení jizev
Je to jako bych chtěla plout na člunu na moři, ale ten člun byl vyfouknutý... A teď se mu naplnila jedna kapsa 🙂
ŠtěpánkaProbuzení ženské intimity

Jak vnímám sexuological bodywork

Přehráním videa souhlasíte se zásadami ochrany osobních údajů YouTube.

Zjistit vícePovolit video

V roce 2013 jsem se zúčastnila výcviku Sexological bodywork (CSB) pod EASE (Evropská akademie somatického vzdělání). Video zachycuje mé dojmy z výcviku. CSB, tedy Sexuologická práce s tělem je nová profese s mimořádnými ozdravnými a regeneračními účinky, která má v USA certifikát schválený státem Kalifornie. Zakladatelem je Joseph Kramer Ph.D. 

Kontakt

Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipiscing elit. Sed aliquam efficitur nisl, ac ullamcorper justo dictum vel. Phasellus maximus elementum cursus. 

Novoroční tvorba osobní jantry přání

pátek večer 5. - sobota 6. ledna 2018, Brno

Když víme, co chceme a kam směřujeme, mnohem snadněji se nám kráčí v každém jednotlivém dni, ale také v celém roce. Naše přání má o to větší sílu, pokud jej NEnecháme pouze v naší mysli, ale dáme mu také nějakou vnější formu – např. jej vyslovíme, napíšeme, nebo namalujeme... 
Přijď s vděčností propustit rok minulý a zhmotnit své sny pro rok 2018 do jantry přání. Změň své sny v plány a plány ve skutečnost.

Péče o jizvy
Speciální seminář pro porodní asistentky, duly a masérky

sobota 20. ledna 2018, Brno

Jsi porodní asistentka, dula, poporodní dula, masérka?
Zveme tě na workshop nabitý informacemi i praxí, který bude zaměřen zejména na jizvy po porodu, ale načerpáš spoustu informací k jizvám obecně z pohledu fyzioterapie, tradiční čínské medicíny, psycho-somatiky i traumatu. Tomuto tématu se věnuje málokdo a málo se o něm ví, přitom je tak důležité a v dnešní době prodělalo operaci velké množství lidí.
Nenechej si ujít možnost dozvědět se unikátní informace, které nikde jinde nenajdeš. 

Záře ženy II

březen 2018

Víkendový seminář zaměřený na naše ženství, na krásu našeho těla a také intimity. Vhodný pro všechny ženy, které již u mě absolvovaly Záři ženy I. Tentokrát půjdeme o krůček dále - k přijetí svého klína, mimojiné naučíš se techniku jemné intimní masáže, vaginálního sebe-mapování.

Více informací již brzy 🙂 

Cesta ženství (cyklus 3 setkání)

Nový cyklus od 18. února, Brno

Co to je být ženou? Jak mohu více naslouchat sama sobě? Toto jsou jedny z hlavních otázek, které ženy na mých kruzích kladou. Všechno potřebuje svůj čas a svou dobu zrání, proto otevírám otevřený cyklus setkání a těším se na další krok na společné cestě hledání ženství - jemnosti, spokojenosti, ale také síly a vědomí sebe sama.

Jak si užít svého muže

sobota 10. 2. večer - neděle 11. 2., Brno

Už nejsme malé holky. Naopak, jsme krásné sexy ženy. Miluješ-li svého muže a máte-li láskyplný vzájemný vztah, můžeš tento vztah pozvednout na jinou úroveň a mnoho násobně prohloubit, pokud naplno přijmeš také jeho tělo i pohlaví a začneš si jej užívat.

Dej svému muži na Valentýna nezapomenutelný dar.

Již proběhlo...

Mé tělo můj chrám

25. 3. 2017, Bratislava

Tak samozřejmě k němu přistupujeme a přitom je tak nenahraditelné. Dokážeš mu naslouchat, vnímat, co ti říká? Dokážeš ho opravdu cítit, uvolnit? Práce s tělem je základním kamenem seberozvoje, protože pouze vyladěné tělo nám otevírá netušené cesty k vyladěnému duchu. Úvodní seminář v rámci cyklu Škola dobrého života.

Asistence na semináři Léčení Vnitřního dítěte

1. - 5. 3. 2017

Naše zraněné vnitřní dítě velmi ovlivňuje naší spokojenost v dospělosti a také, což často vůbec netušíme, naší pohodu v intimním partnerském soužití. Tak často se ve své praxi setkávám s tím, jak naše bolístky šahají až do opravdu ranného věku, že cítím práci s vnitřním dítětem jako jeden ze stěžejních, základních pilířů osobního rozvoje a léčení vnitřního já.

Proto také podporuji práci Lucie Kolaříkové a na jejím semináři Léčení vnitřního dítěte - transformace ke štěstí mě najdete coby odbornou pomoc, která vás může individuálně podpořit v jemném zpracování toho, co se někdy v silném poli semináře otevře.

Novoroční vykročení

2. - 5. 1.2017, Brno

Jsou v seznamu Tvých novoročních předsevzetí přání jako
* prohlubovat svou schopnost být naplno tady a teď,
* víc o sebe pečovat a rozmazlovat se,
* odvážit se vyzkoušet zatím nepoznané,
* užívat si radosti ze života, svého těla i sexuality?

Pak věz, že existuje jedinečný zážitek, který zahrnuje všechna tato přání najednou, v jednom jediném balíčku. Prožij začátek Nového roku jinak!

Moudrost ženského těla

11. - 13. 11. 2017, Brno

Představ si, jaké by to bylo vypnout hlavu, být naplno přítomná a cítit se ve svém těle jako doma, krásná a milovaná. Jak by se změnil tvůj život?
Jak by se proměnily tvoje vztahy, pokud bys věděla, co chceš Ty a za čím si potřebuješ stát a také bys uchopila své dary a uměla je používat pro dobro své i ostatních?
Miluji tu obrovskou proměnu, která nastane, když se s láskou, jemností a hravostí postavíme ke svému tělu jako k posvátnému chrámu. Když zmizí všechna hodnocení, všechny předsudky a zůstane jen obdiv a obrovská úcta.

Přidej se k nám a pootevři dvířka ke své živosti a hravosti...

Vysněme si rok 2017

6. - 7. 1.2017, Brno

Když víme, co chceme a kam směřujeme, mnohem snadněji se nám kráčí v každém jednotlivém dni, ale také v celém roce. Naše přání má o to větší sílu, pokud jej NEnecháme pouze v naší mysli, ale dáme mu také nějakou vnější formu.

Proto jsem i tentokrát nachystala oblíbený kurz Výroba osobní jantry přání pro muže i ženy, tentokrát rozložený do jednoho večera a jednoho dne.

Vaginální mapování - kdy ANO a kdy naopak NE!

25. 11. 2017, Brno

Vaginální mapování je technika, o které se poslední dobou hodně mluví a láká více a více žen. Může velmi napomoci v rozvoji ženské sexuality, ale ne vždy je tělo ženy připraveno na intimní práci nebo na ní není připraveno hned. Přijď si poslechnout povídání a příběhy z praxe pohledem ženy i muže.
Přednáška se koná v rámci akce Týden červeného stanu

Já a moje cykličnost - je mým rádcem nebo sokem?

21. 11. 2017, Brno

Když se vyznáme v jednotlivých fázích našeho menstruačního cyklu:
* mnohem více porozumíme samy sobě i svému tělu
* daleko lépe a konkrétněji uchopíme své potřeby (které se v průběhu měsíce a roku mohou minimálně čtyřikrát! proměnit)
* díky tomu dokážeme své potřeby mnohem jasněji komunikovat s okolím a také je naplňovat.

Ochutnávkový večer v rámci akce Týden červeného stanu

Konstelační rituál uctění a rozloučení se pro ženy

8. 10. 2017 

V životě ženy je mnoho důležitých milníků, které potřebuji svůj čas a prostor k tomu, abychom s mírem a klidem v duši mohly jít svým životem dál.
Jedině když nikdy nevyřčená slova a nevyjádřené emoce začneme projevovat, můžeme skutečně začít pouštět a od-pouštět také témata, která se k nim pojí.
Kruh je otevřen jak ženám, které si chtějí rituálem projít, tak těm, které je na jejich cestě chtějí podpořit.