Nemám fotky ze svých akcí – nejsem profi?

27.7. 2018Silvie Šabacká2325x

Pokud chci samu sebe prezentovat a dokázat vám, že opravdu dělám, co dělám, měla bych mít důkaz. Nejlépe živý. Fotky šťastných tváří, spokojených rozzářených obličejů ve skupině nebo ještě lépe – video. Videa teď totiž frčí…

Jenže já nic takového nemám… je se mnou něco špatně? Nejsem dost profi?

Vím, že si všichni markeťáci ťukají na čelo, že bych hnedle dostala to-do list, co všechno “opravit”, čemu všemu se věnovat. Zkrátka a dobře pořádně se opřít do propagace. Přeci vás jinak nemůžu chytit za srdce, přesvědčit, “prodat” vám svůj seminář, individuální sezení či jiný svůj produkt.

Já toho ale za tu řadu let, co jsem vykročila na cestu svého poslání, prostě nejsem schopná.

Dlouho jsem se tím trápila…


Měla jsem pocit, že nedělám dost, že bych měla více psát články, že bych vám měla častěji posílat maily, měla bych vás pravidelně inspirovat na Facebooku, sdílet fotky, videa, šťastné příběhy a reference úžasných proměn, kterých jsem tak často svědkem… Vždyť je to přece trapné – přihlásili jste si odběr newsletteru a já vám napíšu jednou za půl roku? Dali jste like mé stránce na Facebooku a já “postuju” ani ne jednou za měsíc?

A dnes večer jsem naplno pochopila proč mi to nejde!

Sedím ve vlaku, vracím se od své nejlepší přítelkyně, která se stěhuje do daleké země a já cítila velké volání za ní přijet. Pomoct jí, pobýt s ní, rozloučit se… Strávily jsme spolu 24 hodin a až když jsem nasedla do vlaku, došlo mi, že jsme si neudělaly žádnou společnou fotku. Pro radost, pro vzpomínku krásných chvil. 🙁 Zabylo mi to líto, a najednou mi to došlo:

„Silvi, když jsi naplno tady a teď a věnuješ se dané činnosti nebo člověku celým svým srdcem a duší, prostě tě ani nenapadne vytáhnout foťák a něco dokumentovat!“

Ráda bych s vámi sdílela, nahrála v tomto článku také reálnou fotku dvou zářících ženských tváří, ve kterých “si přečtete”, jak moc se chovají navzájem v lásce a úctě.
Už dlouho vím, že “to” mám zkrátka jinak. Že dobré markeťácké rady jsou prostě jen rady, univerzální návody o kterých dlouho vím, ale nejsem schopná je naplňovat.
Zároveň ale teď už vím, že nemusím, že nejsou moje. Že i tak jsem v pořádku a nijak to neurčuje mou profesionalitu. Že tímto článkem můžu podpořit nejen sebe ale možná i vás, pokud to v tom virtuálním světě sdílení máte taky jinak.

Vás – své klienty – chovám ve velké úctě, nechci vás zahlcovat. Nechci vás přesvědčovat, že zrovna tento můj produkt nebo seminář opravdu bytostně potřebujete a že vám změní život.

Prostě nechci. Naopak!

Chci, abyste vy sami cítili volání.

Aby vás vesmír a váš vlastní vnitřní hlas vedl a řekl vám: “Potřebuji zase vidět Silvii, aby mi pomohla vzpomenout si, navrátit se k sobě!” a ozvete se sami.

A já vás pak celým svým srdcem ráda přivítám a vykročíme na společnou cestu. Možná jen uděláme jeden krůček, možná jich bude více. Možná se setkáme individuálně či v ženském kruhu v Brně, na Slunečnici či v Habří. Vždy vám ale nesmírně děkuji za tu obrovskou důvěru, kterou v mé průvodcování dáváte a hluboce se mě dotýká každá transformace, které mám čest být svědkem…

Jen bohužel u toho často nezvládám fotit. Věřím, že mi odpustíte 🙂

Přeji vám spoustu naplněných okamžiků TADY A TEĎ, které si “vyfotí” vaše srdce.

S láskou, Silvie Šabacká
Průvodkyně světem intimity a moudrosti těla


Nejbližší víkendové pobytové akce pro ženy
srpen – Záře ženy
Sebepoznávací i odpočinkový seminář pro rozvoj naší schopnosti být tady a teď, vnímat sebe a své tělo a užívat si malé radosti života.

září – Prostě jedinečná
Seminář zaměřený na naše ženství, na krásu našeho těla a také intimity, pro všechny ženy, které chtějí jít o krůček dále k přijetí sebe, svého těla, svého klína a své jedinečnosti.


 

 

Vykročila na cestu životem, kde nemusí volit kompromisy, kde už nemusí dělat nic na sílu, přes sebe, kde se nemusí snažit, aby se jednou někdy v budoucnu cítila šťastná a naplněná.
V zimě r. 2015 se totiž na výcviku Somatic experiencing® rozhodla, že chce být HNED TEĎ emocionálně stabilní a šťastná. Toto rozhodnutí radikálně proměnilo její život. A ona zjistila, že když zaměří pozornost na své zdroje, pak bez ohledu na to, jak náročné období zrovna prožívá, může být ZÁROVEŇ spojena s tím, co jí přináší radost a hlubokou vnitřní spokojenost.

Cestu k tomuto velkému triumfu teď s velkým nadšením ukazuje i svým klientkám a klientům. Ať v rámci individuálních sezení nebo na seminářích a ženských kruzích.
Někdy stačí tak málo, jen přehodit výhybku v hlavě :)

Silvie je také spolu-autorkou láskyplného průvodce Péče o jizvy. Baví ji propojovat vše dobré a zdrojující, ať už v jednom lidském těle, či v širší síti skvělých lidí, proto je také zakladatelkou centra osobního rozvoje Cesta integrity v Brně.

Můžete jí napsat na mail Jsem@VeSvemTeleDoma.cz nebo se přidat do její Facebookové skupiny: Útočiště.
Komentáře